شورای اداری بهمیی باحضورحجت الاسلام موحد به میز خدمت تمام دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات مردم تبدیل شد. نماینده شهرستان های چهار گانه کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در دومین بازدید روز پنجشنبه همراه با مسئولان شهرستان از پروژه احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر لیکک و ایستگاه برق بازدید کرد. در این بازدید طاهری […]

شورای اداری بهمیی باحضورحجت الاسلام موحد به میز خدمت تمام دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات مردم تبدیل شد.

نماینده شهرستان های چهار گانه کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در دومین بازدید روز پنجشنبه همراه با مسئولان شهرستان از پروژه احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر لیکک و ایستگاه برق بازدید کرد.

در این بازدید طاهری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از کم کاری پیمانکار برای جذب امتیاز بیشتر خبر داد و با ابراز گلایه از این موضوع گفت: با این روند فعالیت تا دوسال آینده خبری از افتتاح بیمارستان نیست.

وی اذعان داشت در حالت خوشبینانه این پروژه ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد که اعلام می شود ۹۰ درصد پروژه تکمیل است.

طاهری همچنین ابراز داشت : تجهیزات بیمارستانی تخصصی به شرط تکمیل بیمارستان تحویل می شود و با توجه به عدم تکمیل بیمارستان باید همچنان شهرستان در انتظار تکمیل بیمارستان برای دست یابی به تجهیزات باشد.

موحد در تماس تلفنی دیگری با مسوولان وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم تکمیل بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر لیکک با تایید درصد پایین پیشرفت پروژه،خواهان تلاش برای تکمیل آن شد.

نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:
ظریف کاری بیمارسنان و تاسیسات باقی مانده و بایدتلاش بیشتری صورت گیرد.

موحد باانتقادازوضعیت پیشرفت طرح در تماس تلفنی با مسئولین ازجمله تقوی نزاد معاون وزیربهداشت خواهان پیگیری شد.

شورای داری شهرستان بهمئی با حضور نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد

نشست شورای اداری شهرستان بهمئی صبح امروز با حضور نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین موحد در ملاقات مردمی از نزدیک با مشکلات مردم آشنا و دستورات خود را در شورای اداری برای پیگیری بهتر مشکلات مردمی صادر کرد .

 

   
مسئولان دستگاه های خدمت رسان ، مدیران اجرایی و تعدادی از مسئولان بانکهای شهرستان در راستای پاسخگویی مستقیم به مردم حضور داشتند.

گفتنی است این شورای اداری به میز خدمت تمامی دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات مردم تبدیل شد.