به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از یاسوج کیامرث حاجی‌زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در یکی از اولین روزهای کاری خود با حضور در محور ملی پاتاوه- دهدشت روند ساخت و تکمیل این پروژه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد. حاجی زاده در این سفر گفت:به دستور استاندار محترم ،با توجه […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از یاسوج کیامرث حاجی‌زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در یکی از اولین روزهای کاری خود با حضور در محور ملی پاتاوه- دهدشت روند ساخت و تکمیل این پروژه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

حاجی زاده در این سفر گفت:به دستور استاندار محترم ،با توجه به پروژه های نیمه تمام عمرانی در بحث زیرساخت ها بخصوص در بحث جاده ها ، امروز به اتفاق مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مدیرکل دفتر فنی استانداری،مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، و معاونین راه و شهرسازی استان بازدیدی از جاده پاتاوه_دهدشت داشتیم.

حاجی‌زاده که در این سفر مدیران‌کل مرتبط همراهی می‌کردند از محور پاتاوه- دهدشت به عنوان محوری شریانی یاد کرد که هم در حوزه ملی و هم استانی سهم بسزایی در توسعه خواهد داشت.

وی گفت: این محور از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان بوده و می‌طلبد به همین دلیل همت بیشتری برای تکمیل آن به خرج داده شود.

معاون عمرانی استاندار در این بازدید تاکید داشت: برای فعال تر شدن و افزایش اکیپ ها و سرعت به فعالیت این پروژه توصیه های لازم داده شد و انشالله با تاکید استاندار محترم برنامه ریزی خواهیم کرد که با بازدید ها و نظارت های بیشتر این پروژه مهم که از پروژه‌های مهم کشور در حوزه راهسازی هم می باشد هر چه سریعتر به نتیجه و به بهره برداری برسد.

حاجی زاده در بازدید از ورودی های دو شهر دهدشت و چرام ضمن تاکید بر همکاری و مساعدت همه ی مدیران مرتبط گفت:ورودی هر شهرستان به عنوان پیشانی آن شهر مورد توجه و دقت مسافران و رهگذران است که باید نسبت به زیباسازی و بهسازی آن اقدامات اساسی صورت گیرد، بنابراین ورودی هرشهر باید طبق ضوابط شهری به گونه‌ای طراحی شود که با جذابیت تمام نشان دهنده ویژگی‌های آن شهر باشد.

معاون عمرانی استاندار در بازدید از جاده چرام به سمت چشمه بلقیس گفت:در مورد جاده چرام به سمت چشمه بلقیس(روستای کره شهبازی) به تاکید استاندار پیگیری های لازم انجام شد و امروز طبق بازدیدی که به همراه مدیران کل مرتبط از این جاده داشتیم ،انشالله برای عملیات آسفالت یک کیلومتر اول این جاده، بزودی دستگاه ها و ماشین آلات مستقر می شوند و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

 

 

به گزارش قلم دنا، محمدحسین نصیری راد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در بازدید از جاده چرام گفت: به تاکید استاندار و معاون عمرانی استاندار با تعیین اعتبار این پروژه ، ظرف چند روز آینده دستگاه ها و ماشین آلات مستقر می شوند و کار آسفالت این جاده شروع می شود.