معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به تاکیدات استاندار و قول مساعد معاون وزیر نشان دهنده از اهمیت پروژه بیمارستان نرگسی است و فرماندار باید مدیران را مکلف کنند که این پروژه به در زمان مقرر به سرانجام برسانند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، کیامرث حاجی زاده در نشست بررسی بیمارستان […]

 

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به تاکیدات استاندار و قول مساعد معاون وزیر نشان دهنده از اهمیت پروژه بیمارستان نرگسی است و فرماندار باید مدیران را مکلف کنند که این پروژه به در زمان مقرر به سرانجام برسانند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، کیامرث حاجی زاده در نشست بررسی بیمارستان نرگسی ۱۴۰تخت‌خوابی گچساران اظهار کرد: کارها و اقداماتی که صورت گرفته خوب است اما برای سرانجام رسیدن یک پروژه باید در همه محورها فعالیت ها دو چندان شود.

وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات استاندار و قول مساعد معاون وزیر نشان دهنده از اهمیت این پروژه است فرماندار باید مدیران را مکلف کنند که این پروژه به در زمان مقرر به سرانجام برسد.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: با توجه به اینکه تجهیزات خریداری شده اما متاسفانه جاده دسترسی مناسب به بیمارستان وجود ندارد که انتظار می رود شهرداری در این زمینه اقدام کنند.

حاجی زاده عنوان کرد: شهرداری از امروز پای کار بیاید چرا که بیمارستان و مراکز آموزشی جز پروژه های عام المنفعه هستند.

وی ابراز کرد: استاندار بر تکمیل این پروژه تاکید دارد چرا که این بیمارستان حق مردم شهرستان و استان است.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: برق بیمارستان نرگسی حداکثر تا ۱۰روز آینده نصب شود.

حاجی زاده با بیان اینکه برای تکمیل جاده دسترسی به بیمارستان نرگسی از ماشین آلات نفت استفاده شود، اذعان کرد: تا ۲هفته دیگر جاده دسترسی آماده و در دست بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: تیم دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان برای تکمیل بیمارستان نرگسی مستقر شود