استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر ضرورت کادر سازی در استان، گفت: همواره حامی جوانان و نیروی انسانی بومی استان بودم و از هیچ تلاشی در این خصوص دریغ نکردم. آئین تکریم و معارفه معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار و جمعی از اعضای شورای اداری استان برگزار شد. حسین […]

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر ضرورت کادر سازی در استان، گفت: همواره حامی جوانان و نیروی انسانی بومی استان بودم و از هیچ تلاشی در این خصوص دریغ نکردم.

آئین تکریم و معارفه معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار و جمعی از اعضای شورای اداری استان برگزار شد.

حسین کلانتری در این آئین ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار داشت: سیره اهل بیت عصمت و طهارت بهترین نقشه راه برای سبک زندگی ما است.

وی با تاکید بر اینکه یک مدیر نباید هرگز از وظایف و رسالت خود غفلت کند، عنوان کرد: مردم همواره بر عملکرد و کارهای ما نظارت دارند.

استاندار از خدمات معاون پیشین عمرانی استانداری تقدیر کرد.
کلانتری اظهار داشت: انتخاب مهندس جمالی به عنوان سرپرست معاونت عمرانی براساس تجربه و تخصص وی بود و در این مدت کارهای حوزه عمرانی با تلاش مدیریت شد و یکی از مهم ترین کارها تصویب طرح جامع شهر یاسوج، دهدشت و دیشموک بود.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه هر فردی از جمله مدیران نقاط قوت و نقاط ضعفی دارند، گفت: کیامرث حاجی زاده به عنوان موفق ترین فرد مدیریت بحران خوزستان معرفی شد در حالی که با حفظ سمت معاون برنامه ریزی استان خوزستان را نیز مدیریت می کرد بی انصافی است که نقاط قوت یک مدیر را به عنوان ضعف نشان داده و در جهت تخریب آن مدیر اقدام کنند و این موضوع آدرس غلط دادن به مردم است و به طور قطع دستگاه های نظارتی و مسئولین مربوطه با دقت اظهار نظر می کنند.

وی با تاکید بر اینکه صیانت از نیروی انسانی کارآمد یکی از رسالت های اصلی ما است،بیان کرد: ما به رشد مدیران جوان معتقد هستیم و باید کادر سازی کرد و انتصاب ها در این راستا باشد.

کلانتری در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: مدیران باید با همه توان به مردم خدمت رسانی کنند.

احد جمالی سرپرست پیشین معاونت عمرانی استاندار در این آئین گزارشی از اقدامات انجام گرفته در مدت سرپرستی خود در حوزه عمرانی ارائه کرد.

وی با تاکید بر اینکه معتقد به کار گروهی و خرد جمعی هستم، افزود: در این مدت با تلاش جمعی طرح جامع شهر یاسوج تصویب شد.
جمالی از زحمات عزیز فیلی نیز تقدیر کرد.

کیامرث حاجی زاده نیز در این آئین کهگیلویه و بویراحمد را نگین سبز زاگرس خواند و افزود: باتوجه به وجود ظرفیت های گردشگری استان باید المان ها و مبلمان شهری به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه براساس فرامین مقام معظم رهبری و سیاست های دولت به مردم این استان خدمت می کنم، عنوان کرد: با کمک مجموعه مدیریتی در راستای توانمندسازی شهرداری ها اقدام می کنیم.

گفتنی است در این آئین کیامرث حاجی زاده به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات احد جمالی سرپرست پیشین معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز تجلیل شد.