به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، فضل الله آذرفر مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون و تعدادی از مدیران ستادی و کارشناسان اداره کل امور عشایر استان برای بازدید و پیگیری مشکلات عشایر شهرستان گچساران به این شهرستان سفر کردند. آذرفر ابتدا با حضور در فرمانداری گچساران با فرماندار این شهرستان […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، فضل الله آذرفر مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون و تعدادی از مدیران ستادی و کارشناسان اداره کل امور عشایر استان برای بازدید و پیگیری مشکلات عشایر شهرستان گچساران به این شهرستان سفر کردند.

آذرفر ابتدا با حضور در فرمانداری گچساران با فرماندار این شهرستان دیدار و در مورد مشکلات و کمبودهای عشایر این شهرستان گفتگو کردند.

مدیرکل امور عشایر استان گفت: در این جلسه فرماندار گچساران جهت تخصیص اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده تا یک ماه آینده و تخصیص کامل در اعتبارات۱۴۰۰ به جامعه عشایری قول مساعد دادند.

آذرفر افزود:پیگیر اعتبارات بند ب ماده ۶(مالیات بر ارزش افزوده)
و پروژه تامین آب شرب شرق گچساران با اعتبار ۱۰۰میلیارد ریال هستیم.

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:
پیشرفت فیزیکی این پروژه ۷۰%می باشد.

وی افزود:تعداد خانوار بهره بردار از این پروژه ۱۳۱ خانوار است که
جمعیتی بالغ بر ۵۸۱ نفر را پوشس می دهد.

آذر فر گفت:اجرای خط انتقال آب با لوله پلی اتیلن به طول ۵۰ کیلومتر و احداث ۲ ایستگاه پمپاژ در این پروژه در دستور کار است.

مدیرکل امور عشایر استان مطرح کرد:پیگیری مشکلات و کمبودهای عشایر استان در دستور کار است و تلاش می کنیم با همکاری سایر دستگاه ها این مشکلات را رفع کنیم.