تیم فراز بام خائیز دهدشت در نخستین بازی دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان مقابل پرواز هوانیروز اصفهان به برتری رسید. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛ مرحله دوم دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال آقایان امروز سه شنبه ۱۶ دیماه در تالار هندبال شهید قاسم سلیمانی تهران با […]

 

تیم فراز بام خائیز دهدشت در نخستین بازی دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان مقابل پرواز هوانیروز اصفهان به برتری رسید.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛ مرحله دوم دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال آقایان امروز سه شنبه ۱۶ دیماه در تالار هندبال شهید قاسم سلیمانی تهران با دیدار تیمهای پرواز هوانیروز اصفهان و فراز بام خائیز دهدشت از ساعت ؛۱۲:۰۰ برگزار شد و شاگردان مجید پارسایی موفق شدند در یک بازی پربرخورد با نتیجه ۲۸ بر ۱۸ بر حریف خود غلبه کنند.

نیمه اول دیدار جذاب و پر برخوردی دنبال شد تا جای که داور مسابقه بارها از کارت زرد خود استفاده کرد و حتی برخورد شدید و خطا های پی در پی وی را وادار به دادن دو دقیقه اخراج به بازیکنان هر دو تیم کرد، اما در نهایت شاگردان سروش عرشی با نتیجه ۱۳ بر ۸ تن به شکست دادند.

این بازی که میهمانان ویژه ای از جمله شهداد مرتجی و مسعود ظهرابی مربیان تیم های ملی امید و جوانان را داشت در پایان ۶۰ دقیقه وقت قانونی با نتیجه ۲۸ بر ۱۸ به نفع قرمز پوشان فراز بام خائیز دهدشت به پایان رسید.

لازم به ذکر است که حمزه حسن زاده بازیکن شماره ۲۱ پرواز هوانیروز اصفهان در دقایق پایانی نیمه دوم با دریافت سومین کارت زرد، و دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.

در ادامه دیدار های روز نخست دور دوم مرحله برگشت امروز از ساعت؛ ۱۴:۱۵ دقیقه دو تیم کیمیا کاشت کردستان و فولاد مبارکه سپاهان مقابل هم صف آرایی خواهند کرد و دو تیم مس کرمان و ذغال سنگ طبس دیدار پایانی روز نخست را در گروه B راس ساعت؛ ۱۷:۰۰عصر انجام خواهند داد که این دیدار به صورت مستقیم از شبکه ورزش به روی آنتن خواهد رفت.