به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛درپی درگذشت یکی ازکارمندان امورابفا شهرسرفاریاب، مدیریت امورابفاشهرستان چرام پیام تسلیتی به این پایگاه خبری ارسال کرد که عینادرزیر منتشرمیشود. انا لله وانا الیه راجعون   در گذشت همکار عزیزمان اقای سلیمان دارکوب از نیروهای زحمت کش ابفا بخش سرفاریاب چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛درپی درگذشت یکی ازکارمندان امورابفا شهرسرفاریاب، مدیریت امورابفاشهرستان چرام پیام تسلیتی به این پایگاه خبری ارسال کرد که عینادرزیر منتشرمیشود.

انا لله وانا الیه راجعون

 

در گذشت همکار عزیزمان اقای سلیمان دارکوب از نیروهای زحمت کش ابفا بخش سرفاریاب چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند.

همکاری که بعد از مرخص شدن از بیمارستان بعد یک هفته به جای رفتن به خانه در مسیر پیاده میشود به ماموریت کاری میرود، همکاری که نسبت به انجام وظیفه کاری احساس مسئولیت کرده و بدون در نظر گرفتن ساعت کاری تا پاسی از شب در ماموریت کارهای سخت اداره بوده است.

باید به این واقعیت رسیده باشیم که تلاش شبانه این همکاران باعث خدمات خوب در بخش آبرسانی به مردم بوده که در برابر تقدیر حضرت پرودگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست .

این ماتم جانگداز را به مدیرعامل و پرسنل اب فاضلاب استان و شهرستانها و همکاران در بخش سرفاریاب و برادر ایشان اقای واحد دارکوب و طایفه بزرگ باباکانی و خانواده محترم ایشان تسلیت میگوییم.

منوچهرعلی پور

مدیریت امور آبفای شهرستان چرام