نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان، بعد از ظهر امروز (شنبه ۶ دی  ماه ۹۹) شورای برنامه ریزی کهگیلویه […]

 

نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان، بعد از ظهر امروز (شنبه ۶ دی  ماه ۹۹) شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده برگزار شد .

حجت‌الاسلام سید محمد موحد در نشست شورای برنامه‌ریزی پیرامون طرح تفضیلی شهر دهدشت گفت: کاستی‌های این طرح رفع شود چرا که موجب نگرانی‌ اهالی سمغان، مسکن مهر شده بود و باید فکر اساسی برای مسکن مهر دهدشت شود.

موحد با بیان اینکه نوکر و خادم ملت هستم، گفت: همه ما مدیران دولت جمهوری اسلامی هستیم و باید دست به دست هم دهیم و به بهترین نحو به مردم خدمت ارائه دهیم

وی بیان کرد: هر جایی احساس شد دست نماینده و استاندار و مدیران در دست هم است آنجا نتیجه گرفتیم و توانستیم اعتبارات را جذب کنیم.

در پایان این جلسه استاندار از پیگیری های شرکت آب منطقه ای استان در پیگیری و کسب مجوز استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری موضوع ماده ۵۶ و تسریع در عملیات اجرایی سد تنگ سرخ و پیگیری موضوع بودجه از تهران و ارتباط مناسب با وزارت خانه تقدیر ویژه بعمل آوردند.