مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۵۶ میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال تسهیلات در قالب طرح کالا کارت در این استان پرداخت شده است. الماس مجیدی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تسهیلات کالا کارت با هدف حمایت از رونق تولید ،اشتغال زایی و همچنین […]

 

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۵۶ میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال تسهیلات در قالب طرح کالا کارت در این استان پرداخت شده است.

الماس مجیدی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تسهیلات کالا کارت با هدف حمایت از رونق تولید ،اشتغال زایی و همچنین افزایش قدرت خرید مردم در کشور طراحی شده است.

وی ادامه داد: در این طرح مشتریان بدون نیاز به سپرده گذاری می توانند، با توجه به سهمیه ماهانه شعب، از وام قرض الحسنه برای خرید کالا یا خدمات استفاده کنند.

مجیدی ادامه داد: استان کهگیلویه و بویراحمد با پرداخت ۳۵۱ فقره تسهیلات رتبه ۸ کشور را به خود اختصاص داده است.

وی یادآوری کرد: سقف این تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریال است اما در صورتی که ادارات و سازمانها برای استفاده از این طرح با بانک قرارداد داشته باشند، تسهیلات تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال، یک روزه ، بدون نیاز به ضامن پرداخت می شود.

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: در حال حاضر بانک مهر ایران با ۸۰ فروشگاه در استان کهگیلویه و بویراحمد و بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ پذیرنده متنوع شامل درمانی، ساختمانی و غیره در کل کشور قرارداد دارد.

مجیدی یادآوری کرد این تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد است که می تواند به افزایش فروش تولیدکنندگان و فروشندگان کالا و خدمات ایرانی و همچنین افزایش قدرت خرید مشتریان با استفاده از پرداخت اقساطی بدون سود کمک کند.