به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛ شایان نادری در آیین اهدای بسته‌های بهداشتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج با اشاره به فداکاری و مجاهدت سربازان عرصه سلامت اظهار کرد: اکنون وضعیت به مانند ۸ سال دفاع مقدس است هر چند سنگرها و دشمن تفاوت کرده اما مجاهدت‌ها همانند […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛ شایان نادری در آیین اهدای بسته‌های بهداشتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج با اشاره به فداکاری و مجاهدت سربازان عرصه سلامت اظهار کرد: اکنون وضعیت به مانند ۸ سال دفاع مقدس است هر چند سنگرها و دشمن تفاوت کرده اما مجاهدت‌ها همانند روزهای حماسی دفاع مقدس است.

نادری بیان کرد: در ادامه سایر مراکز درمانی و بیمارستان‌هایی که در سراسر استان بیماران کرونایی را پذیرش دارند این بسته‌ها توزیع خواهند شد.مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این که خوشحالم یکی از اقدامات اولیه این ستاد در استان برای کمک به مبارزه با کرونا و همدلی با سربازان عرصه سلامت است تصریح کرد: همچنان این کمک‌ها ادامه خواهد داشت و امروز ۱۰۰۰ بسته بهداشتی برای ۴ بیمارستان درگیر با کرونا در شهر یاسوج و استفاده مدافعان عرصه سلامت توزیع می‌شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در رزمایش احسان سلامت ۲۰ هزار بسته بهداشتی در استان توزیع خواهد شد که شامل ۵ عدد ماسک و همچنین یک عدد مایع ضد عفونی کننده است.

یزدانپناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هم در این آیین گفت: کرونا سلامت و معیشت مردم را تحت تاثیر قرار داده و کسانی که دچار شده‌ا‌ند در حوزه کسب و کار هم ضرر کرده‌اند در طرح شهید سلیمانی قرار شده از افرادی که دچار بیماری شده و نیازمند هستند حمایت مالی شوند.

وی گفت: لازم است که از ستاد اجرایی به خاطر حمایت‌ از اقشار آسیب‌پذیر قدردانی کنم که از دو هفته پیش این حمایت‌ها آغاز شده و بسته‌های بهداشتی در بین مردم توزیع شده و امروز شاهد کمک‌هایی به کادر درمان بودیم و امیدواریم که در شهرستان‌های دیگر هم این کار انجام شود.

 

جاودان سیرت رئیس بیمارستان دکتر جلیل یاسوج هم گفت: افرادی که دچار کرونا می‌شوند نیازمند به کمک افراد خیر هستند تا به غیر از رنج بیماری به فکر چیز دیگری نباشند.

جاودان‌سیرت خاطرنشان کرد: صمیمانه از این بذل محبت به بیمارستان قدردانی می‌کنم حضور پر رنگ خوبی از طریق صنف‌ها و ستادها دیده می‌شود که ایجاد انگیزه برای پرسنل دارد و این بار در قالب طرح شهید سلیمانی اقدام زیبایی شده و امیدواریم این کارهای پسندیده بیشتر شود.