جلسه مشترک کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و ستاد استانی هفته پژوهش، روز شنبه ۱۵ آذر در سالن جلسات استانداری به ریاست استاندار و دبیری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکیل شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، علی سلحشوری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، در ابتدای جلسه ضمن تأکید بر ضرورت […]

 

جلسه مشترک کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و ستاد استانی هفته پژوهش، روز شنبه ۱۵ آذر در سالن جلسات استانداری به ریاست استاندار و دبیری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، علی سلحشوری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، در ابتدای جلسه ضمن تأکید بر ضرورت و اهمیت انجام پژوهش و تحقیق در مسیر توسعه و پیشرفت استان، لزوم انجام « پژوهش نیاز محور» را نیاز امروز جامعه دانست.

سلحشوری با اشاره به اهمیت هفته پژوهش تصریح کرد: از فرصت هفته پژوهش می توان برای ترویج و پر کردن خلاهای موجود در استان استفاده کرد و از پژوهشگران جوان قدردانی به عمل آورد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: در این خصوص ۲۳ طرح پژوهشی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پیشنهاد گردید که این طرح ها در حوزه های گردشگری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهزیستی، جهاد کشاورزی، استانداری و صنعت و معدن می باشد.

وی افزود: امیدواریم با همکاری همه دستگاهها شاهد اجرای طرح‌ های پژوهشی در مسیر توسعه استان باشیم.

گفتنی است، در ادامه برخی از رؤسا و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان، به تشریح برنامه ‌های خود برای هفته پژوهش در سال ۹۹ پرداختند.