رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه گفت:ماهانه بین هفت هزار خانوار در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نفت سفید توزیع می شود. امیرحسین سبزی‌پور اظهار داشت: کار توزیع نفت سفید از سوی ۶۱ عامل شهری و روستایی بصورت ماهانه به روش الکترونیکی انجام می شود. وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری […]

 

رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه گفت:ماهانه بین هفت هزار خانوار در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نفت سفید توزیع می شود.

امیرحسین سبزی‌پور اظهار داشت: کار توزیع نفت سفید از سوی ۶۱ عامل شهری و روستایی بصورت ماهانه به روش الکترونیکی انجام می شود.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار لیتر نفت سفید در این شهرستان ها توزیع شده است.

سبزی پور تصریح کرد: در راستای اجرای طرح توسعه دولت الکترونیک و مدیریت صحیح، توزیع گاز و نفت سفید از طریق زیرساخت الکترونیکی و با استفاده از کارت بانکی انجام می شود.

وی اضافه کرد: خانوارهای فاقد گاز طبیعی می توانند سهمیه نفت سفید و گاز مایع مورد نیاز خود را از طریق کارت بانکی دریافت کنند.

سبزی پور افزود: تاکنون هیچ گونه گزارشی از کمبود سوخت در این شهرستان ها گزارش نشده است.

شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده بیش از ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارند که ۴۵ درصد از این جمعیت در روستاها ساکن هستند.

هم اکنون مردم ۸۰۵ روستای کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز بهره مند هستند.

تاکنون در گچساران ۱۰۰درصد (جشن سبز در آن برگزار شده است)، باشت ۹۵ ، بویراحمد ۷۶، دنا ۹۳ ، کهگیلویه ۷۲، چرام ۸۵، لنده ۶۵ و بهمئی ۳۸ درصد از نعمت گاز بهره مند شده اند.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده کهگیلویه وبویراحمد تا سال ۱۴۰۰ به عنوان استان سبز معرفی خواهد شد و تمامی روستاهای ان از نعمت گاز برخوردار می شود.