به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ؛ پیرو انتشار مطلبی تحت عنوان « پلمپ دو باشگاه متخلف در شهرستان چرام»بدلیل عدم رعایت قوانین و سرپیچی از دستورات ستاد مبارزه با کرونا ، باشگاه ورزشی پوریای ولی در شهرستان چرام جوابیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد که عیناً منعکس می‌شود. به نام خدا با اطلاع […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ؛ پیرو انتشار مطلبی تحت عنوان « پلمپ دو باشگاه متخلف در شهرستان چرام»بدلیل عدم رعایت قوانین و سرپیچی از دستورات ستاد مبارزه با کرونا ، باشگاه ورزشی پوریای ولی در شهرستان چرام جوابیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد که عیناً منعکس می‌شود.

به نام خدا

با اطلاع عموم و اصحاب رسانه میرسانیم که این باشگاه توسط هیج نهادی پلمپ نشده و کماکان به علت شیوع ویروس کرونا توسط اینجانب ( اسماعیل کرمی ) مسئول و مربی باشگاه پوریای ولی تا اطلاع ثانوی بسته شده است ، لذا ضمن احترام به قوانین و مقررات قابل ذکر است که این گونه مانور های خبری فقط برای خودنمایی برخی از دوستان بوده و کاملا کذب می باشد.
لذا مِن بعد سعی بر این باشد در رابطه با موضوعات خبری اول تحقیق و دوم صحت سلامت اخبار را به گوش عوام برسانید.

و تا الان هیچ گونه اخطاریه یا تماسی از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان به باشگاه پوریای ولی ابلاغ نشده و بقیه صبحت ها کذب و دروغ است.