طی حکمی از طرف مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ؛یزدان ذوالفقاری به عنوان رئیس اداره راهداری تهران بزرگ منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛طی حکمی از سوی« حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران»؛یزدان ذوالفقاری به عنوان رئیس اداره راهداری و حمل […]

 

طی حکمی از طرف مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ؛یزدان ذوالفقاری به عنوان رئیس اداره راهداری تهران بزرگ منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛طی حکمی از سوی« حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران»؛یزدان ذوالفقاری به عنوان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تهران بزرگ منصوب شد

در بخشی از این حکم آمده است:
جناب آقای «یزدان ذوالفقاری »
سلام علیکم

نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم راهداری غرب استان تهران به موجب این ابلاغ به عنوان« رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تهران» منصوب می شوید.

لذا تاکید می گردد ضمن استقرار اسکان در حوزه استحفاظی با برنامه ریزی ؛تلاش واستفاده بهینه از ظرفیت های موجود و تعامل با مسئولین شهرستان بخصوص فرماندار محترم در تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده در شرح وظایف اهتمام ورزید.

براساس این گزارش ؛یزدان ذوالفقاری پیش از این مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس و دبیر شورای راهبردی روابط عمومی های جنوب کشور را در کارنامه دارد.

ذوالفقاری از فرزندان شایسته «شهرستان چرام ، و از حامیان ونزدیکان سید محمد موحد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است.

پایگاه خبری قلم دنا،ضمن تبریک به آقای یزدان ذوالفقاری در منصب جدید ؛برای وی و سایر فرزندان استان در مناصب ملی و فرا استانی آرزوی موفقیت دارد.