استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان از بیمارستانهای گچساران از نزدیک بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، این بازدید در صورتی انجام شد که شهرستان‌گچساران در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و برخی از صنوف در این شهرستان به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا تعطیل می باشد. برخلاف […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان از بیمارستانهای گچساران از نزدیک بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، این بازدید در صورتی انجام شد که شهرستان‌گچساران در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و برخی از صنوف در این شهرستان به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا تعطیل می باشد.
برخلاف هجمه برخی اخبار که به جای تشکر از کادر درمانی و شبکه بهداشت و درمان گچساران بر آنها و بخصوص مدیر جوان شبکه بهداشت وارد شده بود امروز استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی از روند خدمات در بیمارستاتهای گچساران و زحمات رییس شبکه بهداشت ودرمان و پرسنل خدوم آن تقدیر کردند.

دکتر یزدانپاه رییس دانشگاه علوم.پزشکی استان در این بازدید افزود: وضعیت بیمارستان شهید رجایی گچساران از سایر بیمارستان های استان از نظر ارائه خدمات بهتر است .

وی بیان کرد: شهرستان گچساران بعد از شهرستان دنا کمترین تعداد مبتلا و بستری را نسبت به شاخص جمعیتی به خود اختصاص داده است.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان تصریح کرد: نرخ مرگ و میر در شهرستان گچساران ۲/۷ درصد میباشد.

یزدانپاه عنوان کرد: که در مقایسه با نرخ مرگ ومیر کشور که ۵/۵ درصد است به مراتب کمتر میباشد.

رییس شبکه بهداشت و درمان گچساران نیز در این‌بازدید خاطر نشان کرد: به اندازه ۱۴۰ تخت جهت بیماران کرونایی در بیمارستان های شهرستان ظرفیت پذیرش داریم.
آرین‌غلامیان بیان کرد: که در حال حاظر ۸۳ مورد مشکوک کرونا در بیمارستان های شهرستان بستری می‌باشند.

به گزارش قلم دنا استاندار و دکتر یزدان پناه رییس دانشگاه علوم.پزشکی استان از زحمات فرماندار و رییس شبکه بهداشت و درمان گچساران در راستای اقدامات موثر در حوزه پیشگیری و درمان کرونا تقدیر و تشکر کردند.