یا اباصالح المهدی ادرکنی بی شک غمگین ترین شخصیت در سالروز شهادت یازدهمین گوهر تابناک آسمان امامت و ولایت در عصر غیبت فرزند غایبش حضرت مهدی مولانا ارواحناه فداه ست و باران اشک را در بی شکیب ترین لحظات انتظار بهانه ساخت و فرزند غایبش را سر سلامت می گوئیم. شهادت امام “سِرِّ مَن رَاه” […]

یا اباصالح المهدی ادرکنی

بی شک غمگین ترین شخصیت در سالروز شهادت یازدهمین گوهر تابناک آسمان امامت و ولایت در عصر غیبت فرزند غایبش حضرت مهدی مولانا ارواحناه فداه ست و باران اشک را در بی شکیب ترین لحظات انتظار بهانه ساخت و فرزند غایبش را سر سلامت می گوئیم.

شهادت امام “سِرِّ مَن رَاه” آغاز جوشش خون در شریانهای تشیع علوی، در غم عظمای غیبت است.

در کلام و سیره امام حسن عسکری(ع) از مهمترین علامات شیعه زیارت اربعین را بیان فرمودند! و این سِرِّ مَستور این سالها در حماسه پیاده روی اربعین هویدا شد، ولی از دست رفتن سعادت حضور در پیاده‌روی اربعین، امسال را متفاوت از قبل، و فضا را برای مشتاقان و ارادتمندان مجالس اهل بیت توأم با نسیم غربت کرد.

دعا کنیم در سال آینده و تمام سال‌های پیش رو، با رفع گرفتاری‌ها و بیماری‌ها، در موعد اربعین دوباره خیل زوار و عشاق اباعبدالله از ایران و سرتاسر عالم، گرد شهر کربلا همچون نگینی حلقه زنند و عطر بهشت زمین را استشمام کنند.

آری به امید آن روز که در صبح آدینه صدای منتقم ثارالله(خون خدا)، حضرت ولی عصر عجل الله فرجه الشریف را از افق کعبه معظمه بشنویم.

در پایان لازم می دانم درگذشت ابوالشهدین حاج گرجی کیان نژاد که همواره با روضه و مجالس اهل بیت مانوس بود را به فرزندان معزز و جامعه ایمانی کهگیلویه بزرگ تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

اللهم عجل الولیک الفرج

سید فرزاد نجات نیا
دستیار وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات