رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از اخذ ۶۲ میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای پروژه‌های جهش تولید خبر داد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،علی سلحشوری گفت:قراردادهای بانکی دستگاه های اجرایی را با همکاری استانداری ،طی قرارداد سه جانبه تایید و به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور فرستاده شد تا ۷۴ […]

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از اخذ ۶۲ میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای پروژه‌های جهش تولید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،علی سلحشوری گفت:قراردادهای بانکی دستگاه های اجرایی را با همکاری استانداری ،طی قرارداد سه جانبه تایید و به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور فرستاده شد تا ۷۴ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات جشنواره جهش تولید را به استان ابلاغ کنیم که بزودی انجام می شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خاطرنشان کرد:۳۳ پروژه تولیدی و زیرساختی تا پایان سال به اتمام می رسد که هم در رشد اقتصادی استان موثر هستند و هم زمینه را برای فعالیت های بخش خصوصی فراهم می کنند.

سلحشوری بیان کرد:۲۱ پروژه مورد تعهد داریم که با همکاری استاندار تایید کرده ایم و به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تعهد داده ایم تا پایان سال به اتمام برسد که حدود ۵۲ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز این پروژه ها بود که اعتبار این پروژه ها در حال تامین شدن است و بخش بزرگی از این اعتبار تامین شده که این ۲۱ پروژه تا پایان سال به اتمام می رسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان عنوان کرد: تا پایان سال جمعا ۵۴ پروژه که مهمترین آنها جاده پاتاوه به دهدشت است به امید خدا با همکاری استاندار محترم و معاونین که خیلی پیگیر هستند به بهره برداری میرسد که گامی هر چند کوچک برای توسعه استان برداشته می شود.

سلحشوری به جاده پاتاوه به دهدشت اشاره کرد و افزود:جاده پاتاوه به دهدشت یکی از پروژه های مهم و حیاتی استان است که ۸۴ میلیارد از اعتبارات ملی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و ۶۰ میلیارد از محل پیوست قانون بودجه سال ۹۹ به این پروژه اختصاص داده شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:همچنین ۱۰۰ میلیارد از دفتر نهاد رهبری به این پروژه اختصاص داده شده است که ۷۰ میلیارد آن ابلاغ و ۳۰ میلیارد دیگر تا بهمن ماه ابلاغ می شود.

سلحشوری در پایان گفت:فلسفه آمدنم به استان خدمت به مردم است و افتخار می کنم که به مردم عزیز استان کهگیلویه و بویراحمد خدمت کنم.