رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد به همراه مشاور رئیس سازمان از روند پیشرفت پل چهارم بشار بازدید کردند. به گزارش  پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری رئیس سازمان، در حاشیه این بازدید با اشاره به پیشرفت قابل ملاحظه پروژه گفت: […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد به همراه مشاور رئیس سازمان از روند پیشرفت پل چهارم بشار بازدید کردند.

به گزارش  پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری رئیس سازمان، در حاشیه این بازدید با اشاره به پیشرفت قابل ملاحظه پروژه گفت: از زمان ورود به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، عزم جدی برای بهره برداری از پل چهارم بشار وجود داشت و اقدامات مهمی هم در این زمینه صورت گرفت که امیدواریم تا پایان سال ۱۳۹۹ به بهره برداری کامل برسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این پروژه از جمله پروژه ها ی مورد تعهد استان هست که بایستی تا پایان سال به بهرداری برسد و بدون شک تاثیر مهمی در حل معضل ترافیک و توسعه و عمران شهر یاسوج به همراه خواهد داشت.

سلحشوری در پایان خاطر نشان کرد: همیشه حامی این پروژه بودم و کاری که برای این پروژه می شد انجام داد، انجام دادیم چون از اهمیت بالایی برخوردار است.