به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید ،سیده فریبا حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به دانش آموزان،اولیا گرامی و فرهنگیان تبریک گفت. متن کامل این پیام به شرح زیر است: بسم‌الله […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید ،سیده فریبا حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به دانش آموزان،اولیا گرامی و فرهنگیان تبریک گفت.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرَّحمن الرَّحیم
پیامبر اکرم(ص): «طََلَبُ العلمِ فریضهٌ عَلَی کلِّ مُسلمٍ ألا اِنَّ اللهَ یحِبُّ بُغاهَ العِلْم؛ دانش آموزی، بر هر انسانی واجب است. همانا خداوند علم آموزان را دوست دارد»(اصول کافی، ج ۱، ص ۳۰)
سلام بر تو ای قلم ای بید مجنون لرزش نگاه اندیشه ها
سلام بر تو ای دوستدار دانش، دانایی و فرهنگ،ای دوستدار کمال و تعالی
سلام بر تو ای دانش آموز، دانش پژوه، معلم
سلام بر شمایان، ای سلسله پر افتخار اندیشه،قلم و کاغذ
با حمد و سپاس به پیشگاه حضرت احدیت، آغاز سال تحصیلی جدید را به جامعه فرهنگیان متعهد، دانش آموزان عزیز و اولیاء گرامی صمیمانه تبریک عرض نموده و برای همگان دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی، اخلاقی توأم با موفقیت، بهروزی، سعادت و سلامتی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم. امید است بار دیگر توفیق خدمت رسانی به دانش آموزان و آینده سازان کشور عزیزمان را داشته باشیم.
مهر ماه در فرهنگ معاصر نماد رشد، تکامل و حرکت به سوی آینده ای روشن و ساختن فردایی مطمئن است. همه ساله با شروع ماه مهر، سال تحصیلی حرکتی دوباره و پر انرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار در ایران عزیز آغاز می‌شد. امید است سال تحصیلی پیش رو که با شرایط شیوع بیماری کرونا و از نیمه دوم شهریور ماه آغاز می شود، دانش آموزان عزیز با تکیه بر استعدادهای خود و استفاده از ظرفیت های علمی و آموزشی آموزشگاه، همراه با مدیران، معلمان و حمایت اولیاء در محیطی پر نشاط و با رعایت پروتکل های بهداشتی به تحصیل پرداخته و حضور تاثیر گذار خود را در عرصه‌های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات رسانده و مدیران، معاونین و معلمان ارجمند، پرتلاش و متعهّد مدارس همچون گذشته بستر مناسب برای ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، پرورشی و ورزشی به دانش آموزان عزیز را فراهم آورند.

سیده فریبا حسینی
معاون تربیت بدنی و سلامت
آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد