شنیده ها حاکی از تغییر قریب الوق رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد است . به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، منابع آگاه خبر دادند که علی سلحشوری بدلیل رسیدن به حد نصاب خدمت و بازنشستگی بزودی جای خود را به شخص دیگری خواهد داد . سلحشوری آبان ماه […]

 

شنیده ها حاکی از تغییر قریب الوق رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد است .

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، منابع آگاه خبر دادند که علی سلحشوری بدلیل رسیدن به حد نصاب خدمت و بازنشستگی بزودی جای خود را به شخص دیگری خواهد داد .

سلحشوری آبان ماه سال ۹۸ از معاونت سازمان مدیریت استان به یاسوج آمد تا جایگزین حسن نوروزی شود وی از همان ابتدای کار با مشکل بزرگی تحت عنوان بازنشستگی روبرو بود که در بهار ۹۹ مهلت خدمت قانونی وی به پایان رسید .

هجمه رد اعتبار نامه تاجگردون ، جستجو برای پیدا کردن جانشین سلحشوری و مقاومت وی برای ماندن در سکان مدیریت ، از مهمترین عوامل ماندگاری سلحشوری تاکنون بوده است که شنیده شده است صبر دستگاههای نظارتی در این زمینه به سر آمده است و قرار است بزودی جانشین وی معرفی شود .

از گوشه و کنار شنیده می شود جانشین سلحشوری مدیران اسبق سازمان مدیریت یکی از استان های غرب کشور و یا قلندر حسن پور معاون کنونی سازمان مدیربت کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود .

حسن پور از نیروهای درخشان و با سابقه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان است که در جایگاه های مختلف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خدمت کرده است و در محافل مختلف بعنوان جدی ترین و بهترین گزینه برای ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی نامبرده می شود.

وی ازحامیان دولت است که از حمایت سید محمد موحد نماینده شهرستان های چهارگانه کهگیلویه سود خواهد برد.