نشست مجمع نمایندگان استان کهگیلویه وبویراحمد عصر امروز با فرمانده انتظامی استان برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،سید محمد موحد با تسلیت عزای اباعبداالله الحسین (ع) و ارتحال زنده یاد سرگرد مهرداد خادم اصل گفت:نیروی انتظامی همانند سایر نیروی های اسلامی بسیار خوب درخشید وتوانسته است در راستای مسولیتی که دارد ایفای […]

نشست مجمع نمایندگان استان کهگیلویه وبویراحمد عصر امروز با فرمانده انتظامی استان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،سید محمد موحد با تسلیت عزای اباعبداالله الحسین (ع) و ارتحال زنده یاد سرگرد مهرداد خادم اصل گفت:نیروی انتظامی همانند سایر نیروی های اسلامی بسیار خوب درخشید وتوانسته است در راستای مسولیتی که دارد ایفای نقش کند.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی ، چرام و لنده بیان داشت: بصورت عموم در استان ما چالش های بزرگی رو در رو ناجا بود که توانست با اقتدار و باتدبیر از این مسیر عزتمندانه عبور کند، که جا دارد از تدبیر و اقتدار شما تشکر کنیم.

موحد تاکید کرد: مردم ما ارادت خودرا به نظام نشان دادند و هرجا لازم بود پای کار انقلاب بودند.

نماینده کهگیلویه بزرگ گفت: باید ابعاد عملکرد نیروی انتظامی به تصویر کشیده شود تا بتوانیم آنچه اتفاق افتاده است به خوبی نمایان شود.

موحد بیان داشت: تلاش های بسیار عمیق این عزیزان را مورد توجه داریم و معتقدیم با این وضعیت موجود حداکثر تلاش خود را اعمال کردند که از حضور در جمع شما خوشحالم و از تلاش های بی وقفه شما تشکر می کنم.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ تصریح کرد؛ پرسنل ناجا در معرض هر جریان خدشه دار کننده ای قرار دارند ولی پرسنل نیروی انتظامی با اقتدار همواره سر بلند بیرون آمدند.

موحد پایان گفت: برای کمک و همراهی مجموعه ناجا از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد و تا به توانایی و اقتدار نیروی انتظامی بیفزاییم.

 

نماینده مردم بویراحمد ودنا در این نشست گفت؛ اقتدار ما مدیکن تلاش هایرمجموعه ناجا است و زمانی امنیت کامل است که پلیس ناجا از اقتدار عملی و تخصصی برخوردار باشد.

مهدی روشنفکر ابراز کرد؛ باتوجه به رتبه بندی که اشاره شد رتبه های خوبی در بین دیکر استان ها احراز شد که جای تقدیر دارد.

وی تصریح کرد؛ آمادگی را داریم که همراه شما و همکار خوبی برای مجموعه ناجا باشیم وپیگیر مشکلات این مجموعه باشیم.

روشنفکر عنوان کرد؛ کمبود سرباز، تامین سوخت دو تااز مشکلات این مجموعه است همچنین اماکن عمومی مناسب نیست که نیاز به پیگیری دارد.

نماینده بویراحمد ودنا افزود؛ دربحث انتخابات نیروی انتظامی آرامش کامل حاکم شده بود و انتخابات سالمی باهمکاری مجموعه ناجا برگزار شد که از تلاش های این مجموعه تشکر می کنم.