به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از چرام، نشست شورای ترافیک به ریاست معاون عمرانی فرماندار و اعضای شورای ترافیک چرام در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. در این نشست که به منظور بررسی مسائل و مشکلات ترافیکی سطح شهر و هم اندیشی در خصوص رفع این مسائل تشکیل شد، سرتیپ خادمی اظهار کرد: […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از چرام، نشست شورای ترافیک به ریاست معاون عمرانی فرماندار و اعضای شورای ترافیک چرام در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این نشست که به منظور بررسی مسائل و مشکلات ترافیکی سطح شهر و هم اندیشی در خصوص رفع این مسائل تشکیل شد، سرتیپ خادمی اظهار کرد: با توجه به بررسی دقیق ترافیکی در خصوص سوانح و تصادفات جاده ای در سطح شهرستان چرام باید با اجرای نصب سرعتکاه آسفالت استاندارد با آشکارسازی مناسب در سطح شهرستان موافقت شود.

معاون هماهنگی امورعمرانی و برنامه ریزی فرماندار چرام با بیان اینکه شرکت برق نسبت به جمع‌آوری تیر چراغ برق در محل اجرای پروژه بلوار دانشجو باید اقدام کند،گفت: شهرداری چرام نسبت به آشکارسازی سرعت کاه و نصب تابلو در بلوار شهید دستغیب و خروجی شهر به سمت پمپ بنزین اقدام کند‌.

وی با تاکید بر این مطلب که شهرداری چرام نسبت به نصب تابلو و شهرداری سرفاریاب نسبت به آشکارسازی سرعتکاه سطح شهر با رنگ مناسب و تابلو  هشدار اقدام نماید، ابراز کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به قیر و آسفالت کیلومتر ۳۰ تا ۳۲ قبل از امامزاده شاه حمزه اقدام کند.

این مسوول همچنین افزود: راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به آزادسازی حریم در محل روستای القچین سفلی اقدام کرده و شهرداری نسبت به خط کشی و گذرگاه عابر پیاده در بلوار شهید دستغیب جلوی بانک ملی اقدام کند.

وی بر ایجاد روشنایی مناسب در ورودی و خروجی شهر چرام و اجرای چراغ چشمک زن در میدان بسیج این شهر از سمت چپ در شهربازی از دیگر مواردی بود که معاون فرماندار بر آن تاکید داشت.

خادمی در ادامه عنوان کرد: با توجه به شیب زیاد و عدم دید در سه راهی بلدان و  با توجه با سرعت بسیار زیاد وسایل نقلیه و بروز تصادف مکرر در محل روستای تمبی با اجرای سرعتکاه موافقت می‌شود.