خوابگاه شبانه‌روزی دختران دیشموک با اعتبار ۸۰میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد. با حضور آذر صفایی نیا معاون توسعه منابع استاندار، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس، نادیا صداقت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی پروژه احداث خوابگاه شبانه‌روزی […]

 

خوابگاه شبانه‌روزی دختران دیشموک با اعتبار ۸۰میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

با حضور آذر صفایی نیا معاون توسعه منابع استاندار، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس، نادیا صداقت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی پروژه احداث خوابگاه شبانه‌روزی دیشموک کلنگ‌زنی شد.

آذر صفایی در این مراسم اظهار داشت: ساخت خوابگاه دختران دغدغه و مطالبه به حق مردم دیشموک بود که استاندار طی یک سال برای اجرای آن تلاش‌هایی در سطح ملی داشت.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مسوولان شهرستان و بخش نیز طی این مدت پیگیر بودند و برای پایان این دغدغه بنیاد برکت پای کار شد.
مدیرکل نوسازی،تجهیز و توسعه مدارس در این مراسم اظهار داشت: خوابگاه شبانه‌روزی با مشارکت بنیاد برکت احداث می‌شود.

کرمی اعتبار این پروژه را هشت میلیارد تومان اعلام کرد و گفت:  ۲۵ میلیارد ریال از این اعتبار از سوی بنیاد برکت و مابقی از محل اعتبارات ملی تامین خواهد شد.
این مسوول گفت: عملیات اجرایی پروژه تا دو ماه آینده شروع می‌شود.

درادامه معاون توسعه منابع استانداری به همراه سایر مسئولان از محور پاتاوه _دهدشت بازدید کردند.