به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، با پیگیری سید محمد موحد مسئولان استانی و کشوری برای بررسی مشکلات بیمارستان چرام به این شهرستان آمدند. در این بازدید نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ با بیان اینکه ما میخواهیم نتیجه از کار بگیریم گفت :تشکر از دکتر تقوی نژاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، با پیگیری سید محمد موحد مسئولان استانی و کشوری برای بررسی مشکلات بیمارستان چرام به این شهرستان آمدند.

در این بازدید نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ با بیان اینکه ما میخواهیم نتیجه از کار بگیریم گفت :تشکر از دکتر تقوی نژاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان که زحمت کشید و پذیرفت که به چرام بیاید.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس گفت : باتوجه به اینکه بیمارستان چرام و بیمارستان باشت باهم کلنگ زنی شد بیمارستان باشت به بهره برداری رسید ولی بیمارستان چرام به طور ظاهری کلنگ زنی شد و اقدام خاصی صورت نگرفته و هنوز اندر خم یک کوچه هست .

وی عنوان کرد: تقاضای ما از معاون محترم وزیر جناب دکتر تقوی نژاد ، آقای یزدانپناه رئیس علوم پزشکی استان ، آقای فیلی معاون امور عمرانی استاندار واستاندار محترم عاجزانه میخواهیم به مشکلات بیمارستان چرام رسیدگی شود .

سید محمد موحد تصریح کرد: از جناب دکتر تقوی نژاد میخواهیم تا از لحاظ مالی پروژه را ساپورت مالی کند و بقیه مسئولان استانی پیگیر باشند تا شاهد از بین رفتن مردم این شهرستان براثر نبود امکانات پزشکی و بیمارستان نباشیم .