همزمان با سراسر استان و بمناسبت هفته قرآن و عترت اولین جشنواره قرآن و عترت در شهرستان چرام برگزار شد . به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام سید محمد تقوی گفت:  همزمان با سراسر استان و بمناسبت هفته قرآن و عترت […]

 

 

همزمان با سراسر استان و بمناسبت هفته قرآن و عترت اولین جشنواره قرآن و عترت در شهرستان چرام برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام سید محمد تقوی گفت:  همزمان با سراسر استان و بمناسبت هفته قرآن و عترت اولین جشنواره قرآن و عترت در شهرستان چرام برگزار شد .

تقوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام گفت: در این جشنواره که از طرف قرآن آموزان و قرآن پژوهان شهرستان استقبال خوبی از آن شد بیش از ۵۴ نفر زن و مرد شرکت کردند.

وی گفت:جشنواره که بصورت استانی برگزار شد اما بدلیل وضعیت بیماری کرونا در شهرستان ها اجرا و بوسیله دوربین های فیلمبرداری ضبط و در استان داوری می‌شوند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام گفت :در این جشنواره در رشته های حفظ کل، حفظ۲۰جزء، حفظ ده جزء، حفظ۵جزء و حفظ جزء سی برای زیر افراد  ۱۶ سال قرآن آموزان داوری شدند.

تقوی در ادامه افزود :با توجه به ظرفیت خوب شهرستان ما در زمینه های قرآنی لذا سعی خواهیم کرد تا پایان سال برنامه های قرآنی دیگری برگزار کنیم.

وی در پایان گفت: لازم میدونم از مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان ‘ معاون  قرآن وعترت اداره کل ‘ امام جمعه و فرماندار بخاطر حمایت های مادی و معنوی از برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان  چرام تشکر کرد.