به  گزارش پایگاه خبری قلم دنا،”کبری اخلاقی نیا” افزود: به همت مدیریت امور شعب بانک کارآفرینی امید و کانون‌ پرورش‌ فکری کودکان و نوجوانان‌ استان کهگیلویه و بویراحمد جشنواره فرهنگی، هنری آینده روشن من برگزار می شود. وی تصریح کرد: این دو ارگان قصد دارند این جشنواره فرهنگی _ هنری را به رویکرد معرفی مشاغل […]

به  گزارش پایگاه خبری قلم دنا،”کبری اخلاقی نیا” افزود: به همت مدیریت امور شعب بانک کارآفرینی امید و کانون‌ پرورش‌ فکری کودکان و نوجوانان‌ استان کهگیلویه و بویراحمد جشنواره فرهنگی، هنری آینده روشن من برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این دو ارگان قصد دارند این جشنواره فرهنگی _ هنری را به رویکرد معرفی مشاغل برگزار کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ‌و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: آشنایی کودکان و نوجوانان با مشاغل گوناگون، ایجاد انگیزه و تقویت حس جستجوگرانه پیرامون دنیای شغلی، اهمیت وجود مشاغل در جامعه، گسترش دامنه اطلاعات کودکان و نوجوانان درباره مشاغل و هدف‌گذاری و امید به آینده شغلی در بین کودکان و نوجوانان از محورهای اصلی این جشنواره می باشد.

اخلاقی نیا تاکید کرد: این جشنواره در دو بخش کودک و بزرگسال برگزار می شود و به ۳ اثر برگزیده‌ در بخش کودکان و ۱۲ اثر برگزیده‌ در بخش نوجوانان و بزرگسالان‌ جوایز نقدی تعلق می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: علاقه مندان می توانند از اول‌ ۲۰ مردادماه تا ۲۰ شهریورماه‌ ۱۳۹۹ آثار خود را که می تواند شامل : ( عکس، تولید کلیپ ( معرفی شخصیت کارآفرینان برتر استانی و بومی )‌ انیمیشن، نقاشی، دلنوشته ) باشد؛ با ذکر نام و نام‌ خانوادگی، سن و شماره همراه به شماره واتساپ ۰۹۳۰۴۱۰۰۵۶۱ یا آدرس ایمیلkboyer@kpf.ir ارسال نمایند.