مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در احکامی جداگانه سرپرست شش اداره این نهاد را معرفی کرد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در احکام جداگانه‌ای از طرف مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد سرپرست شش اداره این نهاد منصوب و معرفی شدند. قباد مبشری مدیرکل کمیته […]

 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در احکامی جداگانه سرپرست شش اداره این نهاد را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در احکام جداگانه‌ای از طرف مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد سرپرست شش اداره این نهاد منصوب و معرفی شدند.

قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی لطف‌الله بال افکند را به سمت رئیس دفتر مدیرکل انتخاب و از زحمات فرید صفایی رئیس دفتر پیشین این نهاد تقدیر کرد.

در جکم دیگری از مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، مسعود کرم پور به‌عنوان سرپرست امور اداری و رفاه کارکنان معرفی و از زحمات محمد یوسف عارفی فر تقدیر شد.

در احکام جداگانه دیگری آقایان وهاب دانشی به‌عنوان رئیس اداره حراست، مهرداد مرادی به‌عنوان سرپرست اداره مسکن و ساختمان، محمدیوسف عارفی فر به‌عنوان رئیس اداره اکرام ایتام و زاهد ذبیحی به‌عنوان سرپرست اداره نظارت و رسیدگی به شکایات این نهاد معرفی شدند.