معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان به هیچ‌وجه کارمندان مبتلا به بیماری کووید ۱۹ را نباید  وادار به حضور در ادارات کنند. آذر صفایی نیا در ادامه روند بازدید از دستگاه های اجرایی مرکز استان امروز از اداره کل امور مالیاتی استان و اداره امور […]

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان به هیچ‌وجه کارمندان مبتلا به بیماری کووید ۱۹ را نباید  وادار به حضور در ادارات کنند.

آذر صفایی نیا در ادامه روند بازدید از دستگاه های اجرایی مرکز استان امروز از اداره کل امور مالیاتی استان و اداره امور شعب بانک ملی کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدیدها، گفت:بی‌تردید سهل انگاری، کم توجهی برخی از مردم و عدم استفاده از ماسک شرایط را بدتر خواهد کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: هر روز خبرهای زیادی از ابتلا و یا فوت هموطنانمان به دلیل بیماری کووید-۱۹ از طریق رسانه های مختلف منتشر می شود ، که باید در کنار اطلاع رسانی به تغییر سبک زندگی نیز توجه کرد.

وی افزود: انتظار می رود در این بین رسانه های گروهی ضمن دعوت مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی، امید را به جامعه تزریق کنند.

صفایی نیا با بیان اینکه در شرایط کنونی کادر پرستاری و پزشکی به دلیل مشاهده مداوم فوت بیماران و یا افزایش مراجعه بیماران در معرض آسیب و استرس های متعدد قرار گرفته است، گفت: باید مردم در این زمینه همکاری بیشتری داشته و با رعایت خود مراقبتی، دستور العمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در کاهش انتقال این ویروس نقش داشته باشند.

معاون استاندار وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: چنانچه کارکنان از ماسک استفاده نکنند و یا با وجود اطلاع از ابتلا به ویروس کرونا در محیط کار حاضر شوند، متخلف شناخته می شوند.

صفایی نیا تصریح کرد: برای صیانت از حقوق مردم، تخلفات اداری دستگاه‌ ها در اجرای پروتکل‌ های بهداشتی مقابله با کرونا با قید فوریت رسیدگی می‌ شود.