مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از رشد ۱۱ درصدی مصرف برق در ساعات اوج بار در این استان خبر داد. ” مهندس داود راهزادی ” اظهار داشت: میزان مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد از مرز ۴۴۲ مگاوات در ساعات اوج بار گذشته که نشان از رشد مصرف ۱۱ درصدی می‌دهد. […]

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از رشد ۱۱ درصدی مصرف برق در ساعات اوج بار در این استان خبر داد.

” مهندس داود راهزادی ” اظهار داشت: میزان مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد از مرز ۴۴۲ مگاوات در ساعات اوج بار گذشته که نشان از رشد مصرف ۱۱ درصدی می‌دهد.

وی تغییر الگوی مصرف و گرمای زودرس را مهمترین دلایل افزایش مصرف برق در این استان برشمرد و افزود: مصرف برق در ساعات اوج بار شب هم از روال گذشته خود خارج شده و شاهد یه رشد مصرف نگران کننده در این ساعات هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان مصرف برق در ساعات اوج بار شب در مناطق مختلف این استان را بیش از ۴۵۶ مگاوات برشمرد و تصریح کرد: افزایش این میزان مصرف در هیچ دورانی رخ نداده و الان شاهد یک تغییر اساسی در شب های استان هستیم.

راهزادی با تشریح آمار مصرف برق در شهرستانهای هشتگانه استان، بیشترین میزان مصرف برق را مربوط به شهرستان های  گچساران با ۱۶۲ مگاوات و بویراحمد و دنا با ۱۱۳ مگاوات عنوان کرد.

وی گفت: تمامی شهرستان های استان از رشد چشمگیر مصرف برق برخوردار بوده که شهرستان های بویراحمد و دنا با ۱۱ مگاوات افزایشی و کهگیلویه با ۱۰ مگاوات افزایشی بیشترین مصرف را در ساعات اوج بار داشته‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد مشترکین برق در این استان را ۲۶۵ هزار اشتراک ذکر و از مشترکان برق خواست در مدیریت مصرف برق با این شرکت همکاری کنند.