مدیر توزیع نیروی برق چرام گفت: هم اکنون ما ۱۰ پروژه فعال در دست اجراء در شهرستان چرام داریم. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،سید محمد برزین زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شبکه برق چرام در حال حاضر شبکه پایداری بوده و از ضریب اطمینان قابل قبولی برخوردار است،اظهار کرد: […]

 

مدیر توزیع نیروی برق چرام گفت: هم اکنون ما ۱۰ پروژه فعال در دست اجراء در شهرستان چرام داریم.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،سید محمد برزین زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شبکه برق چرام در حال حاضر شبکه پایداری بوده و از ضریب اطمینان قابل قبولی برخوردار است،اظهار کرد: در شهرشتان چرام هیچ مشکلی از نظر کیفیت ولتاژ وجود ندارد،بعضی مشترکین بیشتر از توان خریداری شده از شبکه بار برداشت میکنند که این موضوع هم باعث خسارت به خود مشترک هم تاسیسات شبکه می شود.

مدیر توزیع نیروی برق چرام،عنوان داشت: در سال گذشته ما حداکثر میتوانستیم ۲۲ مگاوات بار از شبکه سراسری دریافت کنیم و مصرف در بعضی مواقع تا ۲۴ مگاوات میرسید و ما مجبور به اعمال خاموشی اضطراری بودیم ولی در حال حاضر ظرفیت ایستگاه جدید چرام ۵۰مگاوات و مصرف شهرستان ۲۷ مگاوات و هیچ مشکلی در زمینه تامین برق مشترکین نداریم.

وی، افزود: سال گذشته کلا”دو خط تغذیه کننده برق داشتیم،یک خط بخش مرکزی و یک خط حوزه سرفاریاب و تمبی و کلایه را تغذیه میکرد،برق دهستانهای القچین علیا و بردیان هم از طرف دهدشت تامین میشد.

برزین زاده، گفت: امسال با در مدار قرار گرفتن ایستگاه جدید و احداث ۴ فیدر خروجی دو خط بخش مرکزی و دو خط بخش سرفاریاب و تمبی و کلایه را نغذیه می کند و در صورت هر اتفاق یا خاموشی برق کل شهرستان قطع نمی شود.

وی، ابراز کرد: ضمنا در نقاطی که هم احتمال میرود کیفیت ولتاژ پایین باشد در حال احداث شبکه و نصب ترانس به تعداد ۱۰ دستگاه می باشیم،در پایان این نکته را یادآور میشوم که هم اکنون ما ۱۰ پروژه فعال در دست اجراء در شهرستان چرام داریم.

منبع: فارس