مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از انجام عملیات بازگشائی و راهداری چاسخار -طسوج شهرستان چرام خبر داد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از انجام عملیات بازگشائی و راهداری جاده گره ای چاسخار -طسوج شهرستان […]

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از انجام عملیات بازگشائی و راهداری چاسخار -طسوج شهرستان چرام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از انجام عملیات بازگشائی و راهداری جاده گره ای چاسخار -طسوج شهرستان چرام خبر داد و گفت؛این عملیات به طول ۳ کیلومتر طی هفته قبل آغاز و و در حال حاضر در مرحله اتمام این عملیات قرار داریم.

نصیری راد افزود؛ساماندهی و راهداری این محور از دغدغه های مردم فهیم این مناطق بود که پس از عملیات های مختلف هم اینک با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۵ درصد قرار دارد.

مدیر کل راهداری عنوان کرد؛عملیات های از قبیل تعریض، مرمت آبشستگی بستر،ایحاد کانال هدایت آب و بیش از ۲۰۰ متر مکعب خاکبرداری در این محور عشایری-روستایی انجام شده است، که همگی این عملیات ها بصورت امانی کار شده است.