مدیر شرکت توزیع برق شهرستان چرام گفت:۱۲۳ روستا در شهرستان چرام از برق پایدار برخوردار هستند. مُدیر شرکت توزیع برق شهرستان چرام از برق رسانی به ۱۶ خانوار روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: این خانوارها ساکن دو روستای فاقد برق می باشند. سید محمد برزین‌زاده اظهار داشت: ۱۶ خانوار روستایی در ۲ […]

 

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان چرام گفت:۱۲۳ روستا در شهرستان چرام از برق پایدار برخوردار هستند.

مُدیر شرکت توزیع برق شهرستان چرام از برق رسانی به ۱۶ خانوار روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: این خانوارها ساکن دو روستای فاقد برق می باشند.

سید محمد برزین‌زاده اظهار داشت: ۱۶ خانوار روستایی در ۲ روستای ” آب کنارو و سیمکی ” شهرستان چرام بزودی از نعمت برق پایدار برخودار می‌شوند.

وی اعتبار هزینه شده برای برق رسانی به این روستاها را سه میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال عنوان‌ کرد و افزود: برای برق رسانی به این ۲ روستا، حدود ۲ کیلومترشبکه‌های فشار متوسط و ضعیف نیز احداث میشود

مُدیر شرکت توزیع برق شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: برای تکمیل شبکه برق دو روستا ۲ دستگاه ترانسفورماتور و ۱۹ عدد چراغ روشنایی معابر نیز نصب خواهد شد.

برزین زاده، زمان بهره برداری از این پروژه را تا پایان مهرماه سال جاری اعلان نمود و خاطرنشان کرد: هم اکنون ۱۲۳ روستا کد دار و دارای سکنه دائم در شهرستان چرام از نعمت برق پایدار برخوردار هستند.

شهرستان چرام از شهرستان‌های گرمسیری در استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب شده که با یاسوج مرکز این استان حدود ۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد.