مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویر احمد از نصب و راه اندازی پل هوایی روستای نهضت آباد شهرستان کهگیلویه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، سید محمد نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از نصب و راه اندازی پل […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویر احمد از نصب و راه اندازی پل هوایی روستای نهضت آباد شهرستان کهگیلویه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، سید محمد نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از نصب و راه اندازی پل هوایی روستای نهضت آباد شهرستان کهگیلویه خبر داد و گفت؛به منظور کاهش تصادفات و افزایش ضریب ایمنی تردد عابرین پیاده و تسریع در عبور و مرور خودروها یکی از نقاط حادثه خیز شهرستان کهگیلویه با همکاری پلیس راه شهرستان شناسایی شد و در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.

وی افزود؛خوشبختانه این پل هوایی عابر پیاده در روستای نهضت آباد بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه کمتر از ۳ ماه نصب و به بهره برداری رسید.
نصیری راد در ادامه افزود؛این پل با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمانی احداث شد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:پل هوایی عابر پیاده روستای نهضت آباد با ارتفاع ۵ متر و طول ۱۹ متر می باشد که با نصب این پل یکی از نقاط حادثه خیز این مسیر حذف گردید.