رئیس دفتر حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان چرام با امام جمعه شهر چرام دیدار نمودند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از چرام؛ در این دیدار مهندس خیبر اظهار داشت: بیمارستان چرام در مرحله پیشرفت فیزیکی خوبی قرار گرفته و امید است با پیگیری مهندس […]

 

رئیس دفتر حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان چرام با امام جمعه شهر چرام دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از چرام؛ در این دیدار مهندس خیبر اظهار داشت: بیمارستان چرام در مرحله پیشرفت فیزیکی خوبی قرار گرفته و امید است با پیگیری مهندس هدایت نیا به عنوان مدیر جدید شبکه کمبود امکانات و تجهیزات بهداشتی درمانی برطرف خواهد شد.

در حاشیه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سیدنوراله افشار؛ امام جمعه چرام ضمن تقدیر از خدمات مهندس جعفری فر؛ مدیر اسبق شبکه، حضور فعال کارکنان بهداشتی شبکه چرام در کلیه مراسمات و تجمعات به منظور ارشاد و راهنمایی مردم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی را خواستار شدند.

در این دیدار صمیمانه مهندس حسین هدایت نیا؛ مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان چرام نیز ضمن قدردانی از امام جمعه چرام که با حساسیت ویژه ای مسائل مربوط به حوزه بهداشت و درمان منطقه را رصد می نمایند به صورت مختصر به برنامه های آتی خود در حوزه سلامت اشاره کرده و بر تعامل و همکاری بیشتر مسئولین شهرستان جهت هموار شدن مسیر ها برای دستیابی به اهداف والای طرح تحول نظام سلامت تاکید نمودند.