مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ادارات دولتی در این استان در ساعات اوج بار مصرف خبرداد. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، ” مهندس داود راهزادی ” با بیان این مطلب گفت: متاسفانه مصرف برق در استان کهگیلویه و […]

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ادارات دولتی در این استان در ساعات اوج بار مصرف خبرداد.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، ” مهندس داود راهزادی ” با بیان این مطلب گفت: متاسفانه مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود تمامی تدابیر و تلاش های صورت گرفته رو به رشد بوده که برای جلوگیری از خاموشی های احتمالی مجبوریم برق ادارات دولتی را در ساعات اوج بار قطع کنیم.

وی تعداد مشترک عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد را ۱۲ هزار و ۵۳۵ مشترک عنوان و اظهارداشت: حدود یک هزار و ۵۰۰ مشترک از این تعداد را دستگاههای دولتی تشکیل می دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: براساس ابلاغیه ای از دستگاههای اجرایی و شرکت های خدمات رسان خواسته ایم از مصرف بی رویه برق خودداری و دستگاههای سرمایشی آنان در ساعات غیرضرور خاموش باشد.

راهزادی از نظارت کارشناسان مرکز پایش شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد بر عملکرد دستگاههای اجرایی و شرکت های خدمات رسان در این ارتباط هم خبرداد و خاطرنشان کرد: متاسفانه تمامی دستگاههای اداری در این استان از وسایل برقی پُرمصرف مانند کولرهای گازی و اسپیلیت ها استفاده فراوان می کنند.

وی گفت: میزان مصرف برق در این استان طی ساعات اوج بار از مرز ۴۱۰ مگاوات گذشته که سهم دستگاههای اداری از این میزان به بیش از ۱۰۰ مگاوات می رسد.

راهزادی از مدیران دستگاههای اداری در استان کهگیلویه و بویراحمد خواست به درخواست های مراجعه کنندگان خود تا قبل از ساعات ۱۳ هر روز پاسخ داده و اقدام به خاموش نمودن وسایل برقی خود کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: برق ادارات دولتی در زمان بالا رفتن مصرف برق از حد معمول خود در ساعت ۱۳ قطع و تا ساعت ۱۶ یعنی ساعت پایانی اوج بار وصل نمی شود.