مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیامی درگذشت تاسفبار و تاثر برانگیز مدیرکل امور عشایر استان بهمراه خانواده ایشان را صمیمانه تسلیت گفت. در پیام ارسالی ” مهندس داود راهزادی ” چنین آمده است:‌ بازگشت همه بسوی اوست خبر حزن انگیز درگذشت نابهنگام مدیرکل امور عشایر استان و اعضای […]

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیامی درگذشت تاسفبار و تاثر برانگیز مدیرکل امور عشایر استان بهمراه خانواده ایشان را صمیمانه تسلیت گفت.

در پیام ارسالی ” مهندس داود راهزادی ” چنین آمده است:‌

بازگشت همه بسوی اوست

خبر حزن انگیز درگذشت نابهنگام مدیرکل امور عشایر استان و اعضای خانواده ایشان در سانحه دلخراش تصادف مایه تاسف و تاثر شدید همگان شده است.

مرحوم مهندس بهمن آزادی فرزند عشایر، بزرگ شده زاگرس و از مدیران خوشنام ، خوش اخلاق و دلسوز استان کهگیلویه و بویراحمد بود که در مدت کوتاه مسوولیت شان در مدیرکلی امور عشایر استان منشآ خیر و برکت بودند.

روحیه مردمداری و تواضع همراه با تخصص ایشان بدون شک در تاریخ این نهاد مقدس به یادگار ثبت خواهد شد.

به نوبه خویش، مصیبت وارده را به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، عشایر زحمتکش، ایل عزتمند و فهیم قشقایی، همکاران و بازماندگان ایشان تسلیت گفته و از حی لایزال آرزوی غفران الهی برای عزیزان از دست رفته و صبری جمیل برای بازماندگان بزرگوار و محترم مسالت می طلبم.

داود راهزادی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق
استان کهگیلویه و بویراحمد