به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،دکتر آرین غلامیان سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران گوشه ای از خدمات ارزشمند دکتر غلامرضا تاجگردون را تشریح کرد. وی بیان کرد: در خصوص جذب اعتبارات و بودجه خاص بهداشت و درمان گچساران توسط نماینده محترم جناب آقای دکترتاجگردون می توان به موارد زیر اشاره کرد. ۱_شهرستان گچساران […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،دکتر آرین غلامیان سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران گوشه ای از خدمات ارزشمند دکتر غلامرضا تاجگردون را تشریح کرد.

وی بیان کرد: در خصوص جذب اعتبارات و بودجه خاص بهداشت و درمان گچساران توسط نماینده محترم جناب آقای دکترتاجگردون می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱_شهرستان گچساران جدا از بودجه دانشگاه علوم پزشکی استان دارای یک ردیف بودجه مخصوص به خود بوده که در عمل باعث افزایش بودجه بهداشت و درمان گچساران جهت ارایه خدمات بیشتر به همشهریان و هموطنان عزیز شده.
۲_شهر گچساران با اتمام ساخت بیمارستان نرگسی و شهدای صنعت نفت چند برابر نیاز شهرستان دارای تخت های بیمارستانی میشود که از لحاظ شاخص های جمعیتی تا حدود ۴۰ الی ۵۰ سال آینده بی نیاز از احداث بیمارستان جدید می‌شود.


۳_افزایش تعداد بیمارستان گچساران جدا از ارائه خدمات درمانی بهتر؛ زمینه ساز ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان گچساران
می باشد.که جز برنامه های نماینده محترم و بهداشت و درمان گچساران می باشد.
۴_مرکز ناباروری بیمارستان بی بی حکیمه جز مراکز محدود و درجه یک ایران محسوب میشود که با بهترین امکانات و کادر درمان به هموطنان عزیز خدمات ارایه میدهد.که جز محدود شهرستان های ایران باهمچین امکانات می‌باشیم.(دارای مراجعه کننده از کشورهای همسایه)


۵_مرکز ام ار آی گچساران که با بهترین دستگاه روز دنیا و بازهم محدود در ایران خدمات ارایه میدهد. ارایه خدمات ام ار ای برای شهرهای بالای ۲۵۰ هزارنفری تعریف شده که بازهم گچساران با جمعیت حدود ۱۳۰ هزارنفر دارای ام آره آی پیشرفته
می باشد.
۶_احداث مراکز بهداشت روستایی که در کشور بهترین آمار از لحاظ ساخت و ارایه خدمات داریم.
۷_بالگرد هوایی اورژانس گچساران که در کشور بعضی از مراکز استان فقط دارا می باشند ولی شهرستان گچساران جدا از مرکز استان خود دارای بالگرد اورژانس هوایی
می باشد که جز معدود شهرهای ایران می باشد .(تنها تعداد ۴۲ مرکز اورژانس هوایی در ایران موجود می باشد)


۸_فراهم شدن تجهیزات عمل های جراحی چشم _مغز و اعصاب _فک و صورت و…که تقریبا شهرستان گچساران بی نیاز از اعزام بیمار به استان های همجوار شده است.
اینان موارد خاصی از امکانات مربوط به بهداشت و درمان گچساران
می باشند که مستقیما با افزایش بودجه ویژه توسط نماینده محترم فراهم شده است.
و در پایان ضمن تشکر از زحمات نماینده محترم جناب دکتر تاجگردون که با نگاه ویژه به شهرستان سبب افزایش امکانات جهت خدمات بهتر به همشهریان عزیز گردیدند.

دکتر آرین غلامیان
سرپرست بهداشت و درمان شهرستان گچساران