به گزارش قلم دنا،کرامت رواز رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چرام در پیامی از اقشار مختلف مردم،مسئولین و خانواده معظم شهدا و ایثارگران تقدیر و تشکر کرد. بسم الله الله الرحمن الرحیم خداوند منّان را شاکرم که توفیق خدمت به خانواده معظم شهدا و جانبازان فداکار وآزادگان سرافراز را نصیب اینجانب کرد […]

به گزارش قلم دنا،کرامت رواز رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چرام در پیامی از اقشار مختلف مردم،مسئولین و خانواده معظم شهدا و ایثارگران تقدیر و تشکر کرد.

بسم الله الله الرحمن الرحیم

خداوند منّان را شاکرم که توفیق خدمت به خانواده معظم شهدا و جانبازان فداکار وآزادگان سرافراز را نصیب اینجانب کرد تا شاید از این رهگذر، توشه ای برای آخرت خود، جمع کنم. مضاف بر این، منّت الهی بود تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا، صمیمی و با محبّت مردم شریف شهرستان چرام سپری نمایم. به یقین ادعا می کنم که در طول این مدت، بهره فراوانی از آموزه های انسانی و اخلاقی شما عزیزان، نصیب اینجانب گردید.

حال که به علت کسالت و عارضه جسمی و بنا بر توصیه و تجویز پزشکان معالج، ناچار به گذراندن دوران نقاهت و واگذاری مسئولیت به خادم دیگری از میان همکاران زحمتکش خویش می باشم، بر خود لازم می دانم که به خاطر حمایت های بی دریغ فرمانداران محترم اسبق ، پیشین و کنونی مساعدت بی شائبه امام جمعه معزز و نیز همکاری مسئولین و پرسنل گرانقدر سایر ادارت و نهادها و همچنین همراهی مردم اصیل و نجیب این شهرستان، صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همراهی و همدلی کلیه همکاران، از آنان تشکر و قدر دانی می کنم.

به این حقیقت اذعان می کنم که آنچه محقق شد، عنایت پروردگار و تلاش همکاران بود و آنچه از امور بر زمین ماند، ثمره بضاعت ناچیز این بنده ناتوان بود. لذا از خانواده معظم شهدا و ایثارگران عزیز، به خاطر قصور و کاستی های زمان خدمت، خاضعانه حلالیت می طلبم و متواضعانه امید دارم با دیده رحمت و رافت بر قصور حقیر قلم عفو بکشند.

کرامت رواز