فزماندار شهرستان بهمئی از اعمال سخت گیری و محدودیت های شدید تر در این شهرستان برای مقابله با کرونا خبر داد. حکمت اله سنایی از جهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در بهمئی به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی برخی شهروندان خبر داد. وی با اعلام روند افزایشی […]

فزماندار شهرستان بهمئی از اعمال سخت گیری و محدودیت های شدید تر در این شهرستان برای مقابله با کرونا خبر داد.

حکمت اله سنایی از جهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در بهمئی به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی برخی شهروندان خبر داد.

وی با اعلام روند افزایشی آمار مبتلایان به کرونا در بهمئی، گفت :متاسفانه در روزهای اخیر شاهد یک جهش در آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان بودیم، البته با توجه به وضعیت شهرستان های همجوار این اتفاق دور از انتظار نبود.

سنایی افزود: بر همین اساس با تشکیل جلسه شورای سلامت تصمیم به قرنطینه، حمایت و مراقبت از خانواده ها و افراد درگیر با این بیماری گرفته شد.

فرماندار بهمئی خاطرنشان کرد: از امروز به بعد به ناچار در بحث رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات و اماکن عمومی سختی های بیشتری خواهیم داشت.

سنایی گفت : از مردم شهرستان انتظار داریم بیش از گذشته در بحث رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از حضور در تجمعات، حساسیت داشته باشند تا بتوانیم جلوی وخامت اوضاع را بگیریم