با توجه به شرایط وضعیت قرمز شهرستان سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران به همراه معاون بهداشتی مرکز بهداشت و کارشناس مسئول بهداشت محیط و کارشناس مسئول واحد نظارت بر درمان، از مراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی و شیرینی فروشی ها بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، به نقل از روابط عمومی […]

 

با توجه به شرایط وضعیت قرمز شهرستان سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران به همراه معاون بهداشتی مرکز بهداشت و کارشناس مسئول بهداشت محیط و کارشناس مسئول واحد نظارت بر درمان، از مراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی و شیرینی فروشی ها بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و‌درمان گچساران، دکتر آرین غلامیان در این بازدید یاد آور شد: بدلیل انتشار ویروس کرونا و توجه به سلامت شهروندان اصول بهداشت فردی و استفاده از وسایل حفاظت فردی و فاصله گذاری اجتماعی را در دستور کار خود قرار دهند.

در ادامه کارشناسان همراه ایشان درمورد اماکنی که دارای نواقص بهداشتی بودند ضمن آموزش نکات بهداشتی، در موارد لازم تذکرات بهداشتی و استفاده از وسایل حفاظت فردی داده شد.

به گزارش قلم دنا،دکتر غلامیان با تأکید بر رعایت موازین بهداشتی، در خانه ماندن را تا قطع زنجیره انتقال با همکاری مردم گچساران خواستار شد.