ستار هدایتخواه اخیرا در مصاحبه ای مدعی شده بود غلامرضا تاجگردون با استفاده از اوباش اجاره ای به دنبال تایید اعتبارنامه خود است و بکارگیری تهدید و ارعاب را دلیلی برای عدم صلاحیت تاجگردون عنوان کرد که رسانه های حامی نماینده گچساران و باشت این کار را در راستای پروژه تاجگردون هراسی دانستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلم دنا؛ در روزهای اخیر خبری در فضای مجازی منتشر شد که گویا طرفداران غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ضمن خرد کردن شیشه های خودروی یک از طرفداران ستر هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا، نامه ای تهدیدآمیز برای وی نوشتند و او و خانواده اش را تهدید کرده اند.

ستار هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا به این مساله واکنش نشان داد و در گفتگو با خبرگزاری راه دانا  این کار را مسبوق به سابقه خواند و از دستگاه های امنیتی و نظارتی خواست با متخلفان برخورد لازم را داشته باشند.

ستار هدایتخواه در گفتگو با راه دانا با اشاره به این که اولا من ماشین ندارم که راننده داشته باشم بیان کرد: این فرد از کسانی بود که گاهی در برخی جاها که می‌رویم همراه ماست و در فضای مجازی به اقتضای شرایطی که در مورد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون وجود دارد موضع گیری کرده است و اکنون شیشه ماشین وی را خرد کردند و یادداشت تهدیدآمیز برایش گذاشتند.

هدایتخواه با بیان این که این رفتار از جریان افراد طرفدار تاجگردون دور از انتظار نیست گفت: استفاده از اوباش اجاره ای یکی از روش‌هایی است که تاجگردون از سال های قبل تر به کار گرفته است که از این افراد در مقاطعی مانند انتخابات استفاده می کند تا با زور و تهدید و ارعاب به اهداف خودش برسد، در انتخابات با تهدید و زور و ارعاب بر روی آرا تاثیرگذار است است در مقاطع دیگر اگر کسانی بخواهند انتقاد کنند با زور و تهدید و ارعاب آنها را وادار به سکوت می کند و اکنون نیز که موضوع اعتبارنامه مطرح است از اوباش اجاره ای استفاده می کند.

وی با اشاره به مسبوق به سابقه بودن این کارها از سوی طرفداران تاجگردون بیان کرد: این روش به طرفداری از کسی انجام می‌شود که به جریانی منتسب است که می‌گفت ” زنده باد مخالف من ” ؛ از طرف کسانی است که مدعی هستند که از خدا هم می شود انتقاد کرد اما حتی کمترین انتقاد از خودشان را برنمی‌تابند.

هدایتخواه در ادامه خطاب به مسئولان دستگاه‌های امنیتی استان و کشور گفت: چطور این فرد به راحتی از طریق زور و ارعاب و فشار و آسیب رساندن به مردم به اهدافش می رسد اما هیچ عکس العملی در مقابل نشان داده نمی شود.

وی افزود: در همین ایام بررسی اعتبارنامه، خیلی از نمایندگانی که بر اساس وظایف قانونی خود به اعتبارنامه این نماینده مجلس اعتراض کردند تهدید شدند، در ایام انتخابات با همراه کردن کردن افراد با اسلحه بحث ایجاد فضای زور و ارعاب را ترویج و تبلیغ کرد و الان هم تصاویرش با همان مبنا در فضای مجازی منتشر می شود و به مسئولان امنیتی پیام می‌دهد که ممکن است به زور و ارعاب و فضای سازی های مشابه دست بزنم.

نماینده اسبق بویراحمد و دنا گفت: مسئولیت سنگین دستگاه های امنیتی این است که با تاجگردون و کسانیکه دست به اقدامات می‌زنند برخورد قاطع کنند.

هدایتخواه در پایان گفت: نمایندگان مجلس اگر هیچ دلیلی برای عدم صلاحیت تاجگردون نداشته باشند که البته فراوان وجود دارد، خود این روشی که وی بکار گرفته یعنی زور و تهدید و ارعاب بزرگترین دلیل برای عدم صلاحیت اوست.

بعد از انتشار این خبر برخی رسانه های نزدیک به غلامرضا تاجگردون به آن واکنش نشان دادند و آن را تهمت و توهین ستار هدایت خواه چهره سیاسی رانده شده از بویراحمد و شکست خورده در تهران به تاجگردون و حامیانش قلمداد کردند.

این رسانه حامی تاجگردون در ادامه نوشت: ستاره هدایت خواه  که پس از رانده شدن از فضای سیاسی بویراحمد و شکست در تهران این روزها به حاشیه رفته بود؛ در اقدامی مضحک آور شکسته شدن شیشه ماشین یکی از حامیان خود را به تاجگردون و طرفدارانش مربوط ساخت و این در حالیست که هدایت خواه و فرد ذکر شده در یاسوج به سر می برند.

تحلیلگران این اقدام هدایت خواه را در راستای پروژه تاجگردون هراسی توسط عده ای در پایتخت ارزیابی کرده اند که ستار هدایت خواه نیز بخشی  از  این پازل و سناریو است  و احتمالا در ساعات آتی شاهد رونمایی از سایر بخش ها این سناریو درتهران و فضای مجازی خواهیم بود.

اما آنچه خواسته مردم گچساران و باشت است ورود مسئولین امنیتی به این پروژه و همچنین برخورد با ستار هدایت خواه است که چگونه به خود اجازه داده است این چنین به نماینده گچساران و طرفدارانش تهمتی را بزند که اصل آن و وقوع آن اثبات نشده است.

ورود مقامات قضایی و امنیتی استان در باب این موضوع و اظهارات ستار هدایت خواه ضروری به نظر می رسد.

گفتنی است این اظهارات بر اساس خبرهایی است که در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده است.

انتهای پیام/