مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه فرماندار کهگیلویه و جمعی از مدیران محلی از جاده« برفکوه» در بخش چاروسا بازدید کرد. به گزارش قلم دنا،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران گفت : با توجه به اینکه در […]

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه فرماندار کهگیلویه و جمعی از مدیران محلی از جاده« برفکوه» در بخش چاروسا بازدید کرد.

به گزارش قلم دنا،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران گفت : با توجه به اینکه در یکی دو ماه آینده بخش راههای روستایی و فرعی از راه و شهرسازی منفک خواهد گردید در تلاش هستیم با بازدیدهای روزانه از محورهای روستایی و فرعی در استان اولویت های کاری قابل عملیاتی شدن را در دستور کار قرار دهیم.

نصیری گفت: در همین راستا و با توجه به اینکه چنین پروژه هایی در حیطه وظایف راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تعریف خواهد شد ، بلافاصله به این بخش آمده ایم تا مشکلات این محور را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

وی گفت: این جاده از دغدغه های مردم است و تاکنون این پروژه حدود ۸۵ درصد پیشرفت داشته و خاکبرداری آن صورت گرفته است.

نصیری افزود: با پیمانکار پروژه در اسرع وقت صحبت خواهد شد و تلاش خواهیم کرد که وی را متقاعد و ۲۰۰ متر باقیمانده در بالادست را نیز به پایان برسانیم.

وی حل و بازگشایی این جاده را از اولویت های راهداری دانست و تاکید کرد: انشاءالله در فاز نخست در صورت تخصیص اعتبار مورد نیاز ۲۰۰متر باقیمانده از این راه ارتباطی در ارتفاعات خاکبرداری خواهد شد تا مسیر ارتباطی برقرار و بخشی از مشکلات مردم این منطقه حل شود و در ادامه ارتقای ایمنی این محور دسترسی را در دستور کار قرار خواهیم داد.
نصیری را در پایان گفت: تکمیل خاکبرداری ۲۰۰متر پایانی این محور دسترسی علاوه بر کاهش ۵۰کیلومتری مسیر در کاهش هزینه های مردم این بخش نیز موثر خواهد بود.