مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پرونده کشف و نگهداری مقادیری لوازم بهداشتی قاچاق و متهمین به پرداخت ۷۱۹ میلیون ریال جزای نقدی،و ضبط کالا در حق صندوق دولت محکوم شدند. به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان؛براتعلی صالحی مدیرکل گفت: کشف و نگهداری ۲۳۰ کارتن لوازم بهداشتی قاچاق به ارزش هفتصدو […]

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پرونده کشف و نگهداری مقادیری لوازم بهداشتی قاچاق و متهمین به پرداخت ۷۱۹ میلیون ریال جزای نقدی،و ضبط کالا در حق صندوق دولت محکوم شدند.

به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان؛براتعلی صالحی مدیرکل گفت: کشف و نگهداری ۲۳۰ کارتن لوازم بهداشتی قاچاق به ارزش هفتصدو نوزده میلیون ریال که توسط مامورین پلیس آگاهی دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشف شده بود به شعبه اول رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه ارجاع شد.

وی تشریح کرد شعبه مذکور پس از رسیدگی به این پرونده و احراز تخلف علاوه صدور حکم ضبط کالاهای کشف شده به نفع دولت ،متهمین پرونده را به اتهام نگهداری کالای قاچاق به استناد قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به پرداخت هفتصدو نوزده میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.