۱۱۰ نقطه حادثه خیز در محور‌های مواصلاتی استان کهگیلویه وبویراحمد حذف شده است. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: سال گذشته ۱۱۰ نقطه حادثه خیز در محور‌های مواصلاتی استان در طرح ارتقاء ایمنی زیرساخت‌ها حذف شد. نصیری راد افزود: نصب روشنایی معابر برون‌شهری، تونل‌ها و همچنین […]

 

۱۱۰ نقطه حادثه خیز در محور‌های مواصلاتی استان کهگیلویه وبویراحمد حذف شده است.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: سال گذشته ۱۱۰ نقطه حادثه خیز در محور‌های مواصلاتی استان در طرح ارتقاء ایمنی زیرساخت‌ها حذف شد.

نصیری راد افزود: نصب روشنایی معابر برون‌شهری، تونل‌ها و همچنین ایمن سازی نقاط پرتگاهی و نصب حفاظ ایمنی از دیگر اقدامات این اداره برای ارتقاء ایمنی جاده ها است.

وی با اشاره به راه اندازی سیستم هوشمند ایمنی سپه تن ادامه داد: با نصب این سیستم تخلفات جاده‌ای ناوگان حمل و نقل عمومی ثبت و به پلیس گزارش می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همچنین از کاهش ۳۶ درصدی تلفات جاده‌ای در فررودین ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و اضافه کرد: تردد وسایل نقلیه در محور‌های مواصلاتی استان در سال گذشته ۳۴ میلیون ثبت شده که نسبت به مدت مشابه در سال ۹۷ این آمار ۲۶ درصد افزایش داشته است.