دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این روز تاریخی در تقویم انقلاب اسلامی ایران را به پاسداران همیشه پیروز سپاه فتح استان، تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان ،دکتر نگین تاجی […]

 

دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این روز تاریخی در تقویم انقلاب اسلامی ایران را به پاسداران همیشه پیروز سپاه فتح استان، تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان ،دکتر نگین تاجی در این پیام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را شجره ی طیبه ای برخاسته از متن انقلاب توصیف کرده است.

متن پیام تبریک به این شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارزشمند سرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل
فرمانده ی محترم سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد
با سلام و احترام
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره طیبه و بنیادی برآمده از متن خواسته های انقلابی ملت و مولود اندیشه ی حکیمانه ی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است.
این نقطه ی عطف تاریخ انقلاب، با نقش آفرینی همواره در مسیر اعتلای نظام اسلامی، از یک سو؛ ارزش‌های انقلابی را صیانت نموده و از دیگر سو؛ جنبش های مظلوم جهانی را در حرکت ستیزه جویانه با مستکبران عالم، پشتیبانی می‌نماید و اینک تکیه گاه عزت و اقتدار ایران و ایرانی است.
اینجانب؛ سالروز تأسیس این نهاد متعهد و جوشیده از عقیده و ایمان را به حضرتعالی و قاطبه ی سبزپوشان سروقامت عرصه ایثار و شهادت تبریک و تهنیت عرض نموده و از آستان قدوس حضرت احدیت توفیقات متزاید آن سازمان مقدس را در ظل رهنمودهای داهیانه ی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) مسألت می نمایم.

حسن نگین تاجی
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد