به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در جهت رفع مشکلات و نوسانات برقی کهگیلویه بزرگ منتخب این حوزه به همراه جمعی از مسئولان با مدیرعامل برق منطقه خوزستان دیدار کرد. رایزنی های سیدمحمد موحد برای رفع مشکلات و نوسانات برقی حوزه انتخابیه در جلسه مشترک با مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان . در این […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در جهت رفع مشکلات و نوسانات برقی کهگیلویه بزرگ منتخب این حوزه به همراه جمعی از مسئولان با مدیرعامل برق منطقه خوزستان دیدار کرد.

رایزنی های سیدمحمد موحد برای رفع مشکلات و نوسانات برقی حوزه انتخابیه در جلسه مشترک با مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان .

در این دیدار که مدیرعامل برق استان کهگیلویه و بویراحمد ، فرماندار کهگیلویه و مدیربرق شهرستان کهگیلویه نیز حضور داشتند در خصوص تامین برق مورد نیاز پروژه های مهم از جمله پتروشیمی دهدشت مذاکره شد .

منتخب مردم کهگیلویه بزرگ با تشریح مشکلات و نوسانات برقی چهار شهرستان کهگیلویه ، بهمئی ، لنده و چرام خواستار توجه جدی شرکت برق منطقه ای خوزستان و مدیران ارشد وزارت نیرو گردید .

پروژه های برق دژکوه ، پست برق بهمئی ، معضلات برق چرام ، بخش دشمن زیاری ، چاروسا و دیشموک از دیگر محورهای این نشست بوده است .

همچنین مقرر شد برق منطقه ای خوزستان گزارش دقیق و کارشناسی خود را برای تقویت و تامین برق این مناطق تهیه مجوزات لازم را از شرکت توانیر برای برگزاری مناقصه اخذ نماید .

شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یک شرکت مستقل زیر نظر سازمان آب و برق خوزستان می باشد.