فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ، با صدور پیامی، دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران را به سبزپوشان پرافتخار و حماسه ساز تبریک گفت. به گزارش قلم دنا به نقل از پایگاه خبری پلیس،متن پیام تبریک سردار انصاری به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران […]

 

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ، با صدور پیامی، دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران را به سبزپوشان پرافتخار و حماسه ساز تبریک گفت.

به گزارش قلم دنا به نقل از پایگاه خبری پلیس،متن پیام تبریک سردار انصاری به شرح ذیل
می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران و رشادت های بی شمار رزم آوران آن نهاد، در طول هشت سال دفاع مقدّس، در قالب وصف نمی گنجد.

پاسداری به معنای حراست و نگهداری است و در حقیقت پاسداری در انقلاب اسلامی ایران حرکتی بود برای رسیدن به شعار غلبه خون بر شمشیر.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نمادی ارزشمند است که ایستادگی در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داده و با پیروی از سالار شهیدان امام حسین علیه السلام عزّت و افتخار را پیشه راه خود ساخته تا در سایه روحیه انقلابی و معنویت، نقش تعیین کننده ای در دفع حملات دشمنان اسلام و ایران، ایفا کند.

درخشش شعاع پرفروغ برادران پاسدار در دوران دفاع مقدّس و شجاعت وصف ناپذیر آنان در تمام عرصه های انقلاب و خلوص و عشق به اسلام و میهن اسلامی ایران، نمادی از ایثار و گذشت آنان را به نمایش می گذارد.

سپاه پاسداران، یادگار گرانقدر فرزانه دوران حضرت امام خمینی (ره) بر ملّت غیور و دلیر ایران بود.

رویش این نهال ارزشمند ابتکار ویژه‏ای بود که نیاز به هوش بالای فکری و سیاسی داشت.

پیشنهاد تشکیل این نهاد مقدّس، نشان دهنده ژرف نگری و استواری امام و فرزندان دلاور انقلاب، برای رهایی از ستم و سلطه بیگانگان و رسیدن به استقلال و عدالت واقعی است.

اینجانب ؛ ضمن گرامیداشت یاد معمار کبیر انقلاب اسلامی، دوم اردیبهشت ماه، سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه سبزپوشان پرافتخار و حماسه ساز سپاه پاسداران ، تبریک و تهنیت عرض می می نمایم.

امید است در سایه اتکاء به قدرت لایزال الهی و تحت توجهات قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و نایب ایشان رهبر عظیم‌الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز این نیروی مکتبی و مردمی بیش از پیش در راستای تحقق رسالت های خویش موفق باشد.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد
سرتیپ دوم پاسدار
مهدی انصاری