نماینده کهگیلویه بزرگ و مدیر آموزش دهدشت در پیام های تسلیتی، درگذشت فرهنگی بازنشسته استان و شهرستان کهگیلویه را تسلیت گفتند. در پی درگذشت یکی از فرهنگیان شهرستان کهگیلویه، عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی و علی پورک پور مدیر آموزش وپرورش دهدشت پیام تسلیتی خطاب به […]

 

نماینده کهگیلویه بزرگ و مدیر آموزش دهدشت در پیام های تسلیتی، درگذشت فرهنگی بازنشسته استان و شهرستان کهگیلویه را تسلیت گفتند.

در پی درگذشت یکی از فرهنگیان شهرستان کهگیلویه، عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی و علی پورک پور مدیر آموزش وپرورش دهدشت پیام تسلیتی خطاب به خانواده وی صادر کردند.

به گزارش“پایگاه خبری قلم دنا”، پیام تسلیت عدل هاشمی پور در پی درگذشت مرحوم فریدون شریف زاده در پایین می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انا لله و انا الیه راجعون »

مرگ حق است و رفتن به سوی معبود غایت هر مخلوقی است.
در کمال اندوه و حسرت با خبر شدم شمع وجود فرهنگی فرهیخته زنده یاد فریدون شریف زاده به خاموشی گرایید و روح بلند آن معلم فرزانه به خالق لوح و قلم پیوست.
اینجانب در نهایت تألم و تأثر این فقدان جانسوز را به محضر جامعه فرهنگی استان و شهرستان کهگیلویه ، دانش آموزان و خانواده بزرگوار آن فقید سعید تسلیت عرض می نمایم.
برای شادی روح آن عزیز به معبود پیوسته، رحمت و غفران واسعه الهی و برای جمیع بازماندگان صبر و شکیبایی از خداوند سبحان مسئلت دارم.

عدل هاشمی پور

نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه٬ بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

مرحوم شریف زاده از فرهنگیان استان و شهرستان کهگیلویه بود که شب جمعه ۲۹ فروردین ۹۸ در یاسوج جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحوم روز شنبه ۳۰ فروردین از ساعت ۱۵ در قبرستان روستای دره لبک (دهدشت) برگزار می شود.

*****************************

بسمه تعالی

« کل من علیها فان ویبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام»

خانواده گرامی شریف زاده

خبر ناباورانه و تلخ درگذشت معلم بازنشسته فرهیخته، دلسوز و گرانقدر زنده یاد “فریدون شریف زاده ” که عمر با برکت خود را در مسیر مقدس تعلیم، تربیت و بالندگی فرزندان این مرز و بوم صرف نمود، موجب تاثر و تالم خاطر همگان گردید.

این معلم عزیز جلوه ای از صبوری، فداکاری در کلام و رفتار بود و بی شک روح بلند این معلم پرتلاش و دلسوز نزد خداوند سبحان دارای جایگاه ویژه و خاصی است و نام و یاد او جاودان و زنده بر لوح دل ها ماندگار می ماند.

اینجانب ضایعه درگذشت این همکارعزیز را به بازماندگان شریف آن عزیز سفر کرده ،جامعه بزرگ فرهنگیان و دانش آموزان کهگیلویه تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد متعال برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

علی پورک پور مدیر آموزش وپرورش دهدشت