به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، سید فریبا حسینی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نظام تعلیم و تربیت ثابت کرد که آموزش در هیچ شرایطی تعطیل شدنی نیست، گفت: تدریس دروس در شبکه آموزش در سایه همکاری آموزش و پرورش و صدا و سیما و اقدامات خودجوش و خلاقانه معلمان در ایجاد یک […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، سید فریبا حسینی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نظام تعلیم و تربیت ثابت کرد که آموزش در هیچ شرایطی تعطیل شدنی نیست، گفت: تدریس دروس در شبکه آموزش در سایه همکاری آموزش و پرورش و صدا و سیما و اقدامات خودجوش و خلاقانه معلمان در ایجاد یک جریان آموزش از راه دور ستودنی و به یاد ماندنی است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمان شیوع کرونا و تعطیلی مدارس همکاران تربیت بدنی استان ما با تولید بیش از ۱۷۰۰ محتوی آموزشی ورزش در خانه، آموزش درس تربیت بدنی را به خانه‌های دانش آموزان بردند.

وی اظهار کرد: این برنامه‌ها در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس و باهدف تعطیل نشدن آموزش درس تربیت بدنی و جلوگیری از کم تحرکی دانش آموزان،کمپین ورزش در خانه تشکیل شد.

این مسوول افزود:دانش آموزان در هر نقطه‌ای از استان می‌توانند از فعالیت‌های ورزشی خود تصویربرداری کنند و با ارائه به آموزگاران و معلمان تربیت بدنی خود در این کمپین شرکت کنند، در این طرح آموزش‌های مجازی توسط معلمان هم مستندسازی و در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان از کارشناسان مسوولان و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت استان، آموزگاران و معلمان تربیت بدنی در سراسر شهرستان‌ها و مناطق استان،دانش آموزان و والدین آنها که در این کمپین فعالیت و همکاری داشتند، تقدیر و تشکر کرد.