فرشاد نگین تاجی:شهردار یاسوج ضعیف است. کیوان آشنا : اگر من هم ۲۵۶ نماینده روی صندوق ها داشتم بالاترین رای را می آوردم . احمدی کیش: معاملات اعضای شورای شهر را بازگو میکنم و لیست انها در دست من است.

به گزارش قلم دنا صبح امروز نشست شورای شهر یاسوج به منظور طرح سوال و یا استیضاح احتمالی شهردار یاسوج با حضور همه اعضای این شورا و نستهن مقدم شهردار یاسوج برگزار شد.

 

در ابتدای این نشست مسعود خوبانی رئیس شورای شهر یاسوج گفت: سه ماه قبل قرار بود این جلسه برگزار شود اما یا شهردار نبود یا اعضای شورای شهر زمان کافی نداشتند این در حالی است که کیوان آشنا دیگر عضو شورای شهر یاسوج هفته گذشته اعلام کرده بود شهردار در همه جلساتی که در شورای شهر برگزار شد حضور داشت و اعضای شورای شهر بودند که در برخی جلسات حضور نداشتند.

 

یکی دیگر از حواشی این نشست ماجرای حضور معاونین شهردار بود که مورد انتقاد فرشاد نگین تاجی از اعضای شورای شهر قرار گرفت و اعلام کرد بر اساس قانون شهردار باید پاسخگوی سوالات اعضا باشد و به عنوان سوال کننده حضور معاونین شورای شهر را الزامی نمی بینیم.

کیوان آشنا دیگر عضو شورای شهر در واکنش به صحبت نگین تاجی گفت: اگر اعضا بدنبال رفع موانع و مشکلات شهر باشند حضور یا عدم حضور معاونین بحثی به وجود نمی اورد که در نهایت معاونین در نشست حضور پیدا کردند.

 

علی اکبری تبار نیز در این نشست گفت: راه اندازی و احیای تیم فوتبال از مصوبات شورای شهر بوده که در شهرداری اجرا نشده است و این خلاف قانون است در حالی که یک و نیم سوال  از این مصوبه می گذرد.

این سوال اکبری تبار با پاسخ جالب مقدم همراه شد که گفت: اکبری تبار از مخالفین راه اندازی تیم شهرداری و باشگاه فرهنگی ورزشی بوده است.

 

در ادامه این جلسه فرشاد نگین تاجی گفت : شهردار در این جلسه من را یاد دانشجویان ضعیف می اندازد که برخی از اعضای شهر با ارسال یادداشت به وی تقلب می رسانند .

 

این اظهارات نگین تاجی واکنش شهردار را در پی داشت و گفت: شما حق ندارید بی ادبی کنید اگر اینطور است من جلسه را ترک می کنم .

 

کیوان آشنا عضو شورای شهر یاسوج به نگین تاجی گفت : شما نمی توانید قضاوت کنید که شهردار ضعیف است یا قوی این اجازه را بدهید تا اکثریت رای بدهند که ضعیف هستند یا قوی .

 

فرشاد نگین تاجی گفت : ایراد کار همینجاست رای شما که هفتم شدید با رای من که اول شدم یکسان است شما با اختلاف ۴۸ رای و آن هم مشکوک قبول شدید .

 

کیوان آشنا نیز در پاسخ گفت : اگر من هم ۲۵۶ نماینده روی صندوق ها داشتم بالاترین رای را می آوردم .

 

در حالی که محمدرحیم دهرابپور اعضای جلسه را به آرامش دعوت می کرد نگین تاجی بار دیگر گفت: جناب آقای مقدم شهردار ضعیف یاسوج و مقدم نیز در پاسخ گفت: دوباره بی ادبی کردید ، من برای پدر خودم احترام قائل هستم اما اگر پدرم هم در جلسه باشد از کسی بی ادبی بیبنم جلسه را ترک می کنم شما که به گشت و گذار مشغول بودید و در جلسات حضور نداشتید .

 

فرشید احمدی کیش یکی دیگر از اعضای شورای شهر خطاب به خوبانی گفت: معاملات اعضای شورای شهر را بازگو میکنم و لیست انها در دست من است.